To zostało ujawnione na oficjalnym zdjęciu

1 minuta czytania

Na łamach Entertainment Weekly pojawiły się pierwsze materiały promocyjne dla filmu "It", na których swoje oblicze ujawnił klaun Pennywise, czyli żądny rewanżu główny przeciwnik z filmowej adaptacji książki Stephena Kinga.

it, entertainment weekly

Reżyser filmu "Mama" raz jeszcze spróbuje wywołać ciarki na skórze widzów, którzy zdecydują się wybrać na "It". Tytułowa postać to klaun Pennywise, który z amerykańskiego Derry w stanie Main uczynił sobie żerowisko. Siódemka nastolatków zebrała się razem, aby zakończyć dobrą passę potwora, jednak nikt nie był do końca pewien tego, czy To faktycznie nigdy więcej nie powróci. Po wielu latach w Derry znowu dochodzi do morderstw nieletnich, więc przyjaciele spotykają się ponownie, by stanąć do prawdopodobnie ostatniej walki z klaunem.

Ujawnione zdjęcie przedstawia twarz głównego adwersarza, na której brak radości, której zwykle u każdego klauna nie brakuje. Tym razem w To wcieli się Bill Skarsgard, którego widzowie kojarzą pewnie z takich serialów jak "Helmock Grove" czy filmu "Seria Niezgodna: Wierna".

it, entertainment weekly

W obsadzie ujrzymy jeszcze m.in. Jaedena Lieberhera, Finna Wolfharda, Sophię Lillis, Jacka Dylana Grazera czy Wyatta Oleffa. Co ciekawe, film ma zostać podzielony na dwie osobne produkcje. Pierwszy epizod zadebiutuje na początku września przyszłego roku, zaś co do kontynuacji póki co nie mamy żadnych informacji. Czy młodziutki Skarsgard prezentuje się groźniej niż Tum Curry, który wcielił się w klauna w miniserialu telewizyjnym rodem z 1990 roku?

Komentarze

0
·
Łeeee... to tylko jakiś filmowy klaun...

Gdy zobaczyłem te oczy, to myślałem, że to news o najnowszym God of War Ktoś mi tu Kratosa przypomina ....

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...