Pogromcy Duchów znacznie dłużsi w wersji reżyserskiej

1 minuta czytania

Reżyser najnowszej odsłony "Pogromców Duchów", Paul Feig, wyjawia, że Wersja Reżyserska, dostępna na Blu-ray, będzie znacznie dłuższa od prawie dwóch godzin tego, co zobaczymy w polskich salach kinowych już 15 lipca.

ghostbusters

Nowa wersja hitu z lat osiemdziesiątych to nie tylko poprawione widoki oraz efekty specjalne, ale także całkowita odmiana tytułowej drużyny, bowiem z duchami na Manhattanie walczyć będzie płeć zwana piękną. Jak wiele materiału przygotował reżyser, że postanowił pochwalić się nim zaraz po kinowej premierze? Odpowiedź to blisko... cztery godziny.

To nie żaden żart, bowiem Feig przygotował cztery godziny i piętnaście minut materiału, który chlubnie nazwał "Wersją Reżyserską". Nikt o zdrowych zmysłach (i pęcherzu) nie wysiedzi tyle w kinie, dlatego dystrybutor pokazuje nam wersję opiewającą na godzinę i 56 minut. Co się podziało z pozostałym czasem?

ghostbusters

Reżyser nie chce zdradzać szczegółów, jednak mówi oględnie o pogłębieniu charakterystyki postaci oraz dodatkowych scenkach humorystycznych. Czy warto będzie czekać na wersję Blu-ray?

Może wpierw warto udać się do kina i przekonać na własnej skórze, czy heroiny będą w stanie ukraść wasze zainteresowanie. Przypominamy, że polska premiera "Ghostbusters" już za cztery dni.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...