szczury_wroclawia_szpital
Filmy

Zwiastun Zashchitniki, czyli nie każdy superbohater musi mówić po angielsku

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: sobota, 16 kwietnia 2016

Co rusz jesteśmy zasypywani kolejnymi materiałami z kolejnych filmów Marvela, stąd miłą odmianą okazuje się zwiastun nadchodzącej rosyjskiej produkcji z superbohaterami. Oto przed wami "Zashchitniki".

zashchitniki

Okazuje się, że Rosjanie nie gęsi i także mają swoich superbohaterów. Fabuła ich najnowszej produkcji wygląda jednak zupełnie tak samo jak filmów, które oglądamy za wielką wodą. Tym razem przenosimy się do czasów zimnej wojny. Czerwone imperium jest w niebezpieczeństwie, stąd powstaje tajna grupa Patriot, w skład której wchodzą osobnicy o niezwykłych zdolnościach, których zwerbowano z całego obszaru republik radzieckich.

Oryginalny tytuł jest dość trudny do wymówienia, stąd powstał zwiastun opatrzony nie tylko angielskimi napisami, ale także tytułem w języku Szekspira. Poniżej możecie zobaczyć materiał promujący film "Guardians".

W główne role obrońców ZSRR wcielą się Anton Pampuchniy, Sanzhar Madiev, Sebastian Sisak-Grigoryan, Alina Lanina, Valeria Shkirando oraz Stanislav Shirin. Premiera u naszych wschodnich sąsiadów została wyznaczona na 23 luty 2017 roku.

Komentarze

Niblla · sobota, 16 kwietnia 2016, 15:06
0
Syberyjski niedźwiedź w końcówce mi się podobał.
Courun Yauntyrr · sobota, 16 kwietnia 2016, 15:25
0
Ostrza wyglądają jak sierp, brakuje tylko kogoś z młotkiem
Frey · sobota, 16 kwietnia 2016, 16:24
0
Zapowiada się spoko.
Lionel · sobota, 16 kwietnia 2016, 23:22
0
Bo rosyjskie kino od kilku lat przeżywa renesans, także w gatunku fantastyki, a przecież kulturę mają bogatą.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...