Zwiastun X-Men: Apocalypse już jutro

1 minuta czytania

W mediach coraz głośniej o nadchodzącej premierze kolejnej odsłony "Gwiezdnych Wojen", jednak przed walką z Imperium dane nam będzie zobaczyć zwiastun najnowszego filmu o mutantach, czyli "X-Men: Apocalypse".

x-men apocalypse

Kolejny film J.J Abramsa opowie nam historię tytułowego mutanta, który budzi się we współczesnym świecie i stwierdza, że ten nie spełnia jego oczekiwań. Postanawia "dopasować" go do swoich wyobrażeń, w czym niewątpliwie pomaga mu fakt, iż był pierwszym nosicielem mutacji i zdobył wiele mocy swoich pobratymców, co czyni go niepokonaną istotą, czczoną nawet niczym bóg.

Już jutro ma zostać opublikowany oficjalny zwiastun filmu, w którym zobaczymy Magneto (Michael Fassbender), Raven (Jennifer Lawrence) oraz Profesora X (James McAvoy). Czy bohaterom uda się powstrzymać do tej pory niepokonanego Apokalipsa?

x-men apocalypse

Na osłodę oczekiwania pokazano oficjalny plakat, który możecie podziwiać powyżej, ale trudno powiedzieć, by wprawił kogokolwiek w zachwyt. Miejmy nadzieję, że zwiastun będzie od niego dużo lepszy. Przypominamy, że "X-Men: Apocalypse" trafi na duży ekran 26 maja przyszłego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...