Nowe informacje o filmowym Warcrafcie

1 minuta czytania

warcraft, plakat

Trwająca od ponad 10 lat na ekranach PC-tów walka pomiędzy Hordą i Przymierzem, przeniesie się do kin 10 czerwca przyszłego roku. Aby nie trzymać fanów w niepewności, Blizzard wrzucił do sieci nowy plakat i trzy screeny oraz zapowiedział, że na tegorocznym BlizzConie zobaczymy oficjalny trailer produkcji.

Od dzisiaj możecie też obejrzeć wypuszczony właśnie teaser trailer. Znajdziecie go w rozszerzeniu newsa.

Impreza odbędzie za parę dni – w piątek 6 listopada. Film zapowiedziany w 2013 roku miał mieć premier już niebawem, ale – z powodu rozmiarów produkcji – przesunięto ją na rok 2016. Reżyserem całego widowiska jest Duncan Jones, a w obsadzie znajdują się takie gwiazdy jak: Travis Fimmel, Toby Kebbell i Rob Kazinsky.

Na wypuszczonych screenach możecie obejrzeć trzy postaci z filmu:

Durotan

warcraft, film, premiera, blizzard, blizzcon

Ogrim Doomhammer

warcraft, film, premiera, blizzard, blizzcon

Lothar

warcraft, film, premiera, blizzard, blizzcon

Czekacie na filmowego "Warcrafta"? Czy wątpicie w ekranizacje gier?

Źródło: www.flickeringmyth.com

Komentarze

0
·
Zastanawiają mnie dwie rzeczy. Dlaczego Ogrim nie ma swojej słynnej zbroi i jest łysy i czy w trakcie filmu zzielenieje (widać jak natknęli się na ludzką wioskę i wciąż są pomarańczowi/brązowi)
0
·
Naprawde kolor skory ma az takie znaczenie?
0
·
Tak, ma olbrzymie znaczenie. Zwłaszcza w przypadku orka z warcrafta. W początkach serii byli zieloni bo warcraft był wzorowany na warhammerze. Potem zrobili tak że pierwotnie czyści orkowie byli brązowi (chyba chcieli się odciąć nawiązania od dziecka GW) a zieloną skórę odziedziczyli po demonicznej krwi. Lecz we wszystkich książkach i podaniach przez demoniczną magie nawet orkowie którzy nie pili demonicznej krwi stali się zieloni, a ludzie poznali ich jako zielone bestie. Kolor skóry i rasy jest ważny nawet w filmach aktorskich i powinien mieć pierwszeństwo przed poprawnością polityczną (nie wyobrażam sobie czarnego Gandalfa).
0
·
W przypadku orków ma.
W sumie nie pamiętam jak to było z tą zbroją a raczej kto ją stworzył... W sumie wszystko koniec, końców trafiło w dłonie Thralla.
0
·
A w w3 orki z krwia demonow sa czerwone.
0
·
To z powodu kilku nieścisłości. W skrócie to działa tak. Orkowie brązowi piją krew->stają się zieloni i mają czerwone oczy i dostają kopa mocy jak na sterydach->odcięcie od magii demonów powoduje u nich znaczne osłabienie. Objawy to słabość, choroby i pesymizm, ataki szału itp. Jak narkomani na głodzie. Oczy wracają do pierwotnego koloru Ale skóra zostaje zielona.-> Orkowie odnawiają pakt krwi z demonami. Stają się więksi, mają kopa mocy, a ich skóra staje się czerwona. Powoli zmieniają się w demony. Wyrastają im kolce itp. Co do zbroi doomhamera to z tego co pamiętam to była to jego rodowa pamiątka tak jak młot. Nawet w warlord dreanor miał on zbroję, młot i warkocze. Teraz zaleje się w tłumie łysych orków

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...