Seria Borderlands zmierza do kin

1 minuta czytania

Ponad 26 milionów sprzedanych egzemplarzy gier z serii "Borderlands" oraz frapujący skok w bok z Telltale Games, czyli interaktywna historia osadzona w świecie Pandory. Studiu Gearbox wydaje się to jednak nie wystarczać i planuje wyjście ze swoim postapokaliptycznym uniwersum poza branżę elektronicznej rozrywki. Kierunek ekspansji jest oczywisty – Hollywood, gdzie nadal tkwi ogromna kasa, po którą wystarczy się tylko schylić.

borderlands

Film osadzony w świecie "Borderlands" wyprodukuje wytwórnia Lionsgate. Głównymi producentami zostali Avi i Ari Arad, którzy zjedli zęby na tworzeniu komiksowych hitów – przede wszystkim ze stajni Marvela. Szczegóły scenariusza nie są znane, brakuje również informacji, kto zasiądzie na stołku reżyserskim.

"Te gry nie oszczędzają nikogo, nie ma dla nich żadnych tematów tabu, więc siłą rzeczy nasz film będzie charakteryzował się podobnym, dosadnym charakterem, dzięki któremu seria odniosła sukces. To doskonała okazja na stworzenie śmiałego, prowokującego filmowego fenomenu, który zachwyci wszystkich fanów cyklu" – oświadczył Strauss Zelnick, prezes Take-Two.

Niestety nie ujawniono, kiedy film trafi na ekrany kin – nawet przybliżonej, orientacyjnej daty.

Źródło: variety.com

Komentarze

0
·
Jeśli film ma być okraszony dobrym humorem, jak gra Borderlands 2... to wchodzę w to.
0
·
Nie mam nic przeciwko. Kocham pierwszą grę Borderlands, a na drugą dalej się czaję, bo chcę kupić jak najbardziej kompletne wydanie (Complete Edition anyone? :'( ), a film osadzony w tym uniwersum? Miód, po prostu miód.
Ciekawi mnie tylko, czy scenariusz będzie się inspirował którąś grą, samą postacią, czy też może będzie to zupełnie nowa historia?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...