posiadlosc

Kung Fury powróci!

1 minuta czytania

Mam świetną wiadomość dla wszystkich fanów szalonej krótkometrażówki pt. "Kung Fury". Jak pamiętacie, film nie powstałby, gdyby nie wsparcie finansowe ze strony widzów na Kickstarterze. Teraz, kiedy wideo jest dostępne na YouTube, wielu pewnie zastanawiało się nad dalszymi losami Wybrańca z Miami. Twórca "Kung Fury" pokazał się na Comic-Conie w San Diego i zdradził swoje dalsze plany w związku z sukcesem tytułu.

kung fury

Dowiedzieliśmy się, że David Sandberg, reżyser, scenarzysta i główny aktor produkcji, tym razem zamierza stworzyć pełnometrażowy film poświęcony kopiącemu tyłki glinie. Kung Fury ma otrzymać również własny komiks.

Opis: Najbardziej szalony film w historii! Kung-fu, roboty, dinozaury, naziści, wikingowie, mutanty, nordyccy bogowie, Adolf Hitler i oczywiście główny bohater – wyrwany z lat 80 eks-policjant Kung Fury. Projekt w pełni zrealizowany z dotacji fanów na Kickstarterze.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście "Kung Fury", to zachęcam do nadrobienia zaległości. Szczególnie, że krótkometrażówka doczekała się wersji z polskim lektorem w wykonaniu legendarnego Tomasza Knapika.

Ps. Jako rzecze jeden z komentatorów, najlepiej oglądać w najniższej jakości.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...