Mad Max: Na Drodze Gniewu – ostateczny zwiastun

1 minuta czytania

O ile "Avengers: Czas Ultrona" zostanie z całą pewnością największym przebojem obecnego sezonu wiosennego, to właśnie "Mad Max: Na Drodze Gniewu" może okazać się jego najmilszą niespodzianką. Każda kolejna zajawka potwierdza, że szykuje nam się wzorcowy wysokooktanowy hit, który został podparty brudną, brutalną oraz bezlitosną wizją przyszłości. Klimaty postapkaliptyczne, do jakich przyzwyczaił nas kiedyś George Miller.

mad max: na drodze gniewu

Oby to nie były czcze zapowiedzi, ale wszystko wskazuje na to, że "Wojownik Szos" w końcu odnalazł właściwą drogę, aby zadowolić fanów klasyki oraz nowoczesności.

Plik wideo nie jest już dostępny.

[Opis dystrybutora] Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego.

Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Premiera 22 maja. W rolach głównych zobaczymy Toma Hardy'ego, Charlize Theron oraz Nicholasa Houlta. Reżyseruje ojciec sagi o "Wojowniku Szos" – George Miller.

Komentarze

0
·
Muszę patrzeć.
0
·
Tak bardzo chcę, żeby ostatecznie był dobry :<
0
·
Zwiastun zachęcający. Nie ten stary "Mad Max", ale podoba mi się ta zmiana - więcej efektów specjalnych, wiadomo, ale na jakim poziomie, a film na ten moment prezentuje naprawdę mroczną wizję świata.
0
·
Już czuję, jak mi w kinie uszy odpadają od wybuchów
0
·
Fury Road jako Na Drodze Gniewu?
Furia Szos!!
0
·
Jednak "Droga gniewu" albo dosłownie "Droga furii" (choć Droga gniewu po prostu brzmi lepiej) jest lepszym tłumaczeniem niż Furia Szos;p

Po nowym Mad Maxie oczekuję wybuchów, dziwnych ludzi w dziwnych autach, krwawej zemsty i wymyślnych sposobów pozbawiania życia. Nie zawiedźcie mnie:D

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...