Kung Fury – David Hasselhoff w najbardziej męskim klipie

1 minuta czytania

Trzeba mieć naprawdę sporo szalonej odwagi, aby stawać w marketingowe szranki z kontynuacją kultowych "Gwiezdnych Wojen" i starać się promować własne dzieło w analogicznym okresie, co Disney. Jednak, jeżeli kogoś miałbym podejrzewać o takie zakusy, to tylko i wyłącznie twórców "Kung Fury". Świętego Graala kina kampowego oraz najbardziej męskiego dzieła w historii całej ludzkości.

kung fury, david hasselhoff, true survivor

Teledysk "True Survivor", promujący szaloną produkcję, z miejsca podbił sieć i pojawił się na ustach wielu internautów. Trudno się temu dziwić, bo aż tryska od testosteronu oraz stanowi prawdziwy wehikuł czasu do kina sci-fi lat 80'. No i przede wszystkim – David Hasselhoff to wybór idealny, który pasuje do klimatu filmu jak dobrze wyprasowane, ciasne jeansy do jędrnego ciała. Coś pięknego.

Nie wiem jak Wam, ale mi się łezka w oku zakręciła. Poniżej znajdziecie zwiastun filmu wraz z naszymi napisami, o ile jakimś cudem jeszcze nie słyszeliście o tym kickstarterowym projekcie.

[Opis] Najbardziej szalony film w historii! Kung-fu, roboty, dinozaury, naziści, wikingowie, mutanty, nordyccy bogowie, Adolf Hitler i oczywiście główny bohater – wyrwany z lat 80 eks-policjant Kung Fury. Projekt w pełni zrealizowany z dotacji fanów na Kickstarterze.

Film ukaże się w sieci prawdopodobnie pod koniec maja.

Komentarze

0
·
TAAAAAAAAAK
Nie mogę się doczekać tego filmu
0
·
Zapowiada się interesująco
0
·
To będzie piękne
0
·
Już zasadziłem kukurydzę na popcorn!
0
·
To jak Blood Dragon The Movie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...