Maczeta zabije ponownie... w kosmosie!

1 minuta czytania

Choć druga część cyklu o Machete Cortezie zaliczyła ostrą klapę finansową i rozczarowała niemałą rzeszę kinomanów, przez co plany stworzenie epickiego finału stanęły pod sporym znakiem zapytania, to fani grindhouse'owego kina w końcu mogą odetchnąć z ulgą. "Maczeta zabija ponownie... w kosmosie!" zostanie mimo wszystko zrealizowany, a zdjęcia do filmu rozpoczną się już pod koniec bieżącego roku. Za kamerą, rzecz jasna, ponownie stanie Robert Rodriguez.

maczeta zabija ponownie w kosmosie, danny trejo

"Zaczynamy z Robertem prace nad kolejną częścią serii, to będzie totalnie niesamowite. Naprawdę" – zdradził Danny Trejo podczas imprezy Mad Monster Party w Charlotte.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ta wieść osobiście bardzo mnie cieszy. Druga część była tak szalona, rozkosznie kiczowata i przesadnie absurdalna, że nie sposób było jej nie pokochać. Już nie mogę się doczekać tego, na jakie porąbane pomysły wpadną twórcy przy okazji kosmicznego finału. Motywów do akcji z przymrużeniem oka jest w tych klimatach aż nadto.

Źródło: www.halloweendailynews.com

Komentarze

0
·

Cytat

Ta wieść osobiście bardzo mnie cieszy. Druga część była tak szalona, rozkosznie kiczowata i przesadnie absurdalna, że nie sposób było jej nie pokochać.


DOKŁADNIE TO! Nie rozumiem jak można nie kochać Maczety i krytykować drugą część. Ubawiłem się jak nigdy, zresztą widziałem już te filmy chyba z tysiąc razy.

Bardzo dobra wiadomość.
0
·
Machete <3!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...