dziki_lad

Kapitan Ameryka: Civil War – Kolejni superbohaterowie w filmie Marvela?

1 minuta czytania

Oj, to musi być hit. "Kapitan Ameryka: Civil War" zapowiada się na najlepszy film kinowego uniwersum Marvela! W tym momencie, oprócz staromodnego Steve'a Rogersa, na pewno zobaczymy: Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Iron Mana (Robert Downey Jr.), Czarną Panterę (Chadwick Boseman), Falcona (Anthony Mackie), Zimowego Żołnierza (Sebastian Stan) oraz Crossbonesa (Frank Grillo). Teraz pojawiły się doniesienia o obecności kolejnej ważnej postaci!

kapitan ameryka, civil war

Jest nią wchodzący w skład Avengersów Hawkeye (Jeremy Renner). Nie można jednak zapomnieć, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że pojawi się również Spider-Man. Przypomnę, że fabuła dotyczy rządowej uchwały, na mocy której superbohaterowie powinni ujawnić swoje tożsamości. To dzięki Starkowi wychodzi ona na światło dzienne, ale Kapitan Ameryka się jej sprzeciwia i doprowadza do buntu. Prowadzi to do poważnego starcia między potężnymi herosami.

Za reżyserię odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz Christopher Markus i Stephen McFeely. Premiera: 29 kwietnia 2016 rok. Wcześniej w kinach ukaże się "Avengers: Age of Ultron", którego nowy zwiastun możecie zobaczyć powyżej.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...