Znane nazwiska w głównych rolach najnowszego filmu o mutantach

1 minuta czytania

Poznaliśmy nazwiska trzech aktorów, którzy wcielą się w mutantów w nadchodzącym "X-men: Apocalypse". W walce z tytułowym przeciwnikiem zobaczymy młodsze wersje Storm, Jean Grey oraz Cyclopsa.

x men, x men apocalypse

Do tej pory w wymienionych mutantów wcielali się Halle Berry, Famke Janssen oraz James Marsden. W nowym filmie ich nie uświadczymy, jednak aktorów tych zastąpią dość głośne ostatnimi czasy w branży nazwiska. Personalia "Wybrańców" ujawnił za pośrednictwem Twittera sam reżyser.

Jako młoda Jean Grey pojawi się znana przede wszystkim z roli Sansy Stark Sophie Turner. Aktorka ma co prawda zajęcie przy "Mary Shelley's Monster", jednak rola jednego z najważniejszych mutantów może być dla niej prawdziwym sprawdzianem i szansą na dotarcie do zupełnie nowego rodzaju widzów.

sansa stark, sophie turner, xmen apocalypse

Kolejnym ujawnionym nazwiskiem jest Alexandra Shipp, której przypadnie w udziale wcielić się w Storm, czyli Ororo Munroe. Polskiej publiczności nazwisko to może się wydawać zupełnie obce, bowiem Amerykanka pojawia się przede wszystkim na srebrnym ekranie, zaś filmową karierę rozpoczęła z przytupem tak naprawdę w zeszłym roku, gdy wcieliła się w główną rolę w filmie o piosenkarce i aktorce Aaliyah.

alexandra shipp, xmen apocalypse

Na sam koniec pozostaje młody mistrz mocnego spojrzenia Scott Summers (Cyklop), czyli Tye Sheridan. Młody aktor, urodzony w Texasie, także dopiero rozpoczyna swoją filmową karierę, jednak w tym roku będziemy mogli go obejrzeć w aż trzech produkcjach.

tye sheridan, xmen apocalypse

Na kolejny film z serii, ukazujący pochodzenie mutantów, przyjdzie nam poczekać do 27 maja 2016 roku. Spragnieni fani powinni na kwiecień zarezerwować bilety do Kanady, bowiem w Montrealu rozpoczną się pierwsze zdjęcia.

Komentarze

0
·
Sansa, wrrrau.
0
·
Sansa to dobry wybór

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...