dziki_lad

Fallout 4 – Czy w czwartej części słynnej postapokalipsy trafimy do Bostonu?

1 minuta czytania

Pojawiła się informacja na forum Reddit, że jakoby akcja Fallouta 4 miałaby rozgrywać się w Bostonie. Skąd takie przypuszczenie?

boston

Bethesda podobno odwiedziła Boston i zbiera o nim potrzebne dane i informacje oraz przygląda się lokacjom, a wszystko we współpracy z pracownikami Massachusetts Institute of Technology. Użytkownik, który podzielił się tą wiadomością, nie chce podać więcej faktów na ten temat, gdyż stwierdził, że może przez to stracić pracę lub zostać pozwany. Ale podkreślił, że "może, ale nie musi, być pracownikiem MIT".

Gdyby ta informacja okazała się prawdą, oznaczałoby to że najprawdopodobniej "Fallout 4" będzie kontynuował wątki rozpoczęte w "Fallout 3". Bylibyście z tego faktu zadowoleni czy może wręcz przeciwnie?

Komentarze

0
·
Nie mogę wybaczyć Bethesdzie co zrobiła z kontynuacją Morrowinda i Fallouta;/. Dwie takie same nudne gry.
0
·
@Bishin
Ale New Vegas już nie było takie złe. Chociaż w sumie tylko dlatego, że robili to ludzie mający styczność z robieniem oryginalnych Falloutów.
0
·
Fallout 3 był fajny, dało się grać, połączenie klimatu i ciekawej mechaniki, New Vegas jeszcze lepszy klimat, jeśli tendencja się utrzyma to Fallout 3 zapowiada się super. No i będzie Boston!
0
·
A ja wyjdę naprzeciw całemu światu i powiem co JA myślę. Fallout 3 to według mnie najlepszy Fallout, więc o ile żeczywiście "czwórka" będzie kontynuowała wątki z "trójki", takie na przykład dalsze losy uwielbianej przeze mnie Enklawy, to będę naprawde szczęśliwy.
0
·
Fallout3 to duży mod do Obliviona, identyczna nudna rozgrywka z losowogenerowanym wszystkim z trzema brońmi na krzyż przy czym tylko jedna tak naprawdę użyteczna. Wątek główny skończył się szybcikiej niż zaczął. Nie powiem było kilka ciekawych questow, ale nie zmienia to faktu że Fallout to marka która nie powinna dostać się ręcę Bethesdy, znaczy tej obecnej. Poprzednia robiła gry klasyki, teraz graficzne oczojepy.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...