[Zwiastun] „Lonesome Road” – ostatni rozdział

1 minuta czytania

Historia dziarskiego Kuriera zmierza powoli do swojego wielkiego finału, w którym poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Ciekawość to jednak pierwszy stopień do piekła, a kompleks Divide i enigmatyczny Ulysses zdają się znajdować na samym jego dnie. Droga do celu wiedzie bowiem przez ziemie wiecznie nękane kataklizmami pogodowymi, będące słodkim domem dla totalnych popaprańców i zmutowanych istot, na których widok nawet Starszy Paladyn „Bractwa Stali” dostaje gęsiej skórki. Wóz alb przewóz, nikt nie mówił, że ścieżka do emerytury będzie usłana kwieciem.

fallout: new vegas, lonesome road

Potwierdzeniem niech będzie oficjalny zwiastun dodatku, który zapowiada morderczą, ale za to niesłychanie klimatyczną wyprawę wprost do gardła wściekłej bestii zwanej postapokalipsą. Czuć w tym wszystkim charakterystyczną conradowską nutkę i duch „Jądra Ciemności”, co tylko skutecznie podsyca zainteresowanie tym DLC.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera rozszerzenia została zaplanowana na 20 września, a sama wyprawa wyrwie z naszego portfela zwyczajowe 9,99$ (ok. 26 zł).

Komentarze

0
·
Jak się cieszę, że to już koniec!!! Ostatni rozdział, jeszcze tylko dlc do kiepskiego DS3 i zaczną robić nową grę, która mam nadzieję będzie świetna i zrobi duże zamieszanie na rynku.
0
·
ale najpierw wydanie Fallout New Vegas GOTY

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...