Newsy z Faerun Game

1 minuta czytania

"Cóż to za czasy nastały, że władcą staje się drow?! Cóż za problemy istnieją na dworze, że Rangramil posunął się aż tak daleko! Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam! W głowie naszego władcy zapanowały Amnijskie psy! Mroczny Elf Zgubi Wrota Baldura!"

Na targu od szaleńca usłyszano...

Tak, to prawda. Na piedestał władzy został wyniesiony Courun Yraen. Głównie dzięki głosom ludu, który pragnął wspomóc swego władcę w rządach. Courun zaś miał stać się... zbawicielem? Cóż chodziło po głowach mieszkańcom? Czy też miała to być rzeczywista pomoc czy też może... spisek? Rangramil nie był zbytnio lubianym władcą... Jednakże czyżby mieszkańcy chcieli jego zabójstwa?

Do Wrót Baldura wielkimi krokami zbliżała się armia Amnijska, której Cień ogarniał pobliskie łąki, lasy, wsie. Raz po raz ogromne stada kruków nadlatywały nad mury Wrót i zamek władcy Rangramila. Tak... władca Wrót Baldura miał wiele zmartwień na swej krasnoludzkiej głowie. Albowiem to właśnie Wrota Baldura zostały źródłem rzeki, której nazwa brzmiała "Śmierć". To tutaj będą mieć miejsce najcięższe i najkrwawsze walki... Zapasy żywności z każdym dniem maleją. A na ulicach? Na ulicach Chaos, krzyki, morderstwa, gwałty... a przede wszystkim szpiedzy. Nikt nie wiedział ilu ich jest... Wszyscy jednak mają świadomość kruchości sukcesów, jakie udało się dokonać w wojennych przygotowaniach. Jedno jest pewne... Każda para rąk była na wagę złota.

Chcesz się o tym wszystkim przekonać? Chcesz wspomóc Wrota w obronie przed Amnijską śmiercią, która zalewa pobliskie lasy i wsie? Czy pragniesz oddać życie ku chwale Wrót? Nie czekaj zbyt długo... Wrota Cię potrzebują!

Komentarze

0
·
Drow księciem ? Spalić go !

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...