Diablo III: Reaper of Souls

Jak zgrabnie podsumował Tokar, mikropłatności obejmujące dodatkowe skrzydełka, falbanki i wodotryski nikomu wielkiej krzywdy nie zrobią i nie powinny stanowić większego problemu dla graczy.

diablo 3, reaper of souls

Okazuje się jednak, że rzecz ma się znacznie gorzej z pozostałymi podpunktami ujętymi w patchu 2.2.0. Od ich ogłoszenia minęło ledwie parę dni, a forum Blizzarda aż kipi od debat związanych z powrotem do "dodatkowej kasy" w Diablo 3, tego, co można za nią nabyć, a także gdzie i dlaczego gdzie indziej – nie.

Diablo III: Reaper of Souls

Otwarte testy nowej architektury w świecie Sanktuarium rozpoczną się wraz z wprowadzeniem łatki o numerku 2.2.0. Jednak wszystkich, którzy zaczęli już szykować pochodnie, hurtowo wykupywać widły z lokalnego ogrodniczego, podgrzewać smołę bądź oskubywać kurczaki sąsiada dla pierza, z myślą o podróży do Irvine w Kalifornii – uspokajam. Wspomniana opcja zostanie wprowadzona tylko i wyłącznie na wybranych serwerach (prawdopodobnie azjatyckich). Europejczycy zostaną pozbawieni tej ewentualności – ku ich uciesze lub smutkowi.

diablo iii, mikrotransakcje

"Zdajemy sobie sprawę, że wielu graczy wyraziło zainteresowanie opcją mikrotransakcji w "Diablo III". Możemy przyjrzeć się temu, jak przyjmowane jest takie rozwiązanie w niektórych regionach, jednakowoż na chwilę obecną nie mamy planów wprowadzenia tego systemu na serwery europejskie" – zdradzają sami twórcy.

Diablo III: Reaper of Souls

Sezon 2 w Diablo 3

Dodał: , · Komentarzy: 15

Waszymi głosami "Diablo III: Reaper of Souls" zasłużył sobie na miano najlepszego rozszerzenia roku 2014. Z pewnością więc szykujecie się do właśnie rozpoczętego Sezonu nr 2, oferującego graczom bliższym hardkorowej rozgrywce nieco szersze spektrum możliwości w marnotrawieniu cennego czasu na głupoty pokroju gier komputerowych.

diablo 3, reaper of souls

Ale, ale – czy faktycznie tak wspaniale prezentuje się nowy sezon? Czy wszyscy turbo prosi klaszczą już uszami na myśl o rewelacyjnym dropie nagradzającym ich za eony spędzone przed ekranem? No i o co generalnie chodzi, jeśli nie wiecie jeszcze, cóż to za sezonowość?

Diablo III: Reaper of Souls

Już 19 sierpnia pojawi się na rynku "Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition". Wydanie tej edycji to pierwsza okazja, aby zagrać w "Diablo III" na konsolach nowej generacji (XONE i PS4) oraz w dodatek "Reaper of Souls" na konsolach w ogóle. W związku z tą platformową mieszaniną, Blizzard wychodzi graczom na przeciw i udostępnia możliwość przenoszenia zapisów gry między konsolami. Co ciekawe, nie będzie możliwości kupna samego dodatku na konsolach, jedynie w wersji zintegrowanej z "podstawką".

diablo iii: reaper of souls – ultimate evil edition

Tak więc przenosiny obejmą:

  • PS3 do PS3
  • Xbox 360 do Xboxa 360
  • PS3 do PS4
  • Xbox 360 do XONE
  • PS3 do XONE
  • Xbox 360 do PS4
Diablo III: Reaper of Souls

Oldschoolowa moc Krzyżowca

Dodał: , · Komentarzy: 2

Gdy po raz pierwszy dotarły do mnie wieści o zmianach planowanych w "Diablo III: Reaper of Souls", byłem jednym z tych, którzy jęknęli boleśnie na wzmiankę o pojawieniu się Krzyżowca jako nowej klasy postaci. Nie, żebym miał coś przeciwko czarnoskórym obrońcom Światłości, ale co by nie mówić, żaden Paladyn nie będzie Nekromantą i to właśnie brak "Generała" sprawił, że moje serce pękło na dwie czarne połówki.

diablo 3, reaper of souls, crusader, krzyżowiec

Jeśli jednak nie dotyczył Was podobny problem, powinniście powitać z radością oficjalną prezentację możliwości nowego-starego Krzyżowca. Prawie czterominutowy trailer pokazuje, że chcąc podnieść jakość nowego produktu, Blizzard sięga sprawdzone rozwiązania z "Diablo II". I to, można by rzec, wszystkimi rękami oraz pełnymi garściami.

Diablo III: Reaper of Souls

Pierwszy dodatek do "Diablo III" zatytułowany Reaper of Souls trafi do sprzedaży już 25 marca. Specjalnie na jego premierę Blizzard przygotował patch 2.0.1, który doda nowe funkcje społecznościowe. Ciekawi?

diablo iii

Mowa tu o klanach i społecznościach, których celem jest zrzeszanie graczy według znajomości, wspólnych zainteresowań, klas postaci czy zwykłej chęci do drużynowego przechodzenia gry.

Diablo III: Reaper of Souls

Już wieczorem rozpocznie się wielkie święto studia, które sprowadziło na świat tak kultowe marki jak "Diablo" oraz "World of Warcraft" – BlizzCon. W związku z tym wydarzeniem możemy śmiało oczekiwać mnóstwa nowości oraz materiałów z wcześniej zapowiedzianych gier, a jeżeli nam się poszczęści i w plotkach było choć ziarenko prawdy, także tych, które zostaną dzisiaj oficjalnie ujawnione.

diablo 3, reaper of souls

Najświeższy trailer dodatku "Reaper of Souls" jest doskonałym prologiem i zwiastunem nowinek, jakie nas czekają.

Diablo III: Reaper of Souls

Tak, nie trzeba brać zbyt głębokiego oddechu, aby wyczuć BlizzCon w powietrzu. Już pod koniec tygodnia dowiemy się, co piszczy u chłopców ze słonecznej Kalifornii i jakie są ich plany na najbliższą przyszłość. Możemy się spodziewać klasycznych, do bólu standardowych, lecz sycących materiałów, jak również drobiazgowych informacji, które zrozumieją i zainteresują zapewne jedynie prawdziwych fanatyków.

diablo 3, reaper of souls

Zanim to jednak nastąpi, studio podsyca atmosferę i rzuca w kierunku swoich fanów kilka przynęt. O pierwszej z nich, skomponowanej specjalnie dla miłośników świata Azeroth, wspomniałem niedawno. Teraz przyszedł czas na zupełnie inne uniwersum.

Wczytywanie...