[Zwiastun] "Diablo III: Reaper of Souls" – co nowego?

1 minuta czytania

Już wieczorem rozpocznie się wielkie święto studia, które sprowadziło na świat tak kultowe marki jak "Diablo" oraz "World of Warcraft" – BlizzCon. W związku z tym wydarzeniem możemy śmiało oczekiwać mnóstwa nowości oraz materiałów z wcześniej zapowiedzianych gier, a jeżeli nam się poszczęści i w plotkach było choć ziarenko prawdy, także tych, które zostaną dzisiaj oficjalnie ujawnione.

diablo 3, reaper of souls

Najświeższy trailer dodatku "Reaper of Souls" jest doskonałym prologiem i zwiastunem nowinek, jakie nas czekają.

Zajawka w głównej mierze przedstawia elementy, które zadebiutują wraz z premierą rozszerzenia. Tak więc, nasi herosi spróbują swoich sił w fachu łowcy nagród – będą polować na określone potwory, a gdy żałosne truchła popleczników Maltaela zawisną na suchej gałęzi, otrzymają złoto oraz doświadczenie. Inną drogą do wzbogacenia staną się tak zwane "Szczelny Nephalema", czyli międzywymiarowe portale, gdzie bohaterowie zostaną zmuszeni do rozpaczliwej obrony przed hordami potworów do chwili przybycia posiłków. Utrzymanie swojej pozycji oczywiście również wiąże się z rozlicznymi profitami. Oprócz tego, otrzymaliśmy krótki wgląd do opcji, które dane było nam poznać wcześniej – modułu klanowego, nowej klasy postaci (Templariusza) czy zmian w wyglądzie uzbrojenia oraz systemie Paragon.

Generalnie nic, co przekonałoby rozczarowanych do powrotu do świata "Diablo III", lecz lojalni gracze powinni być ukontentowani. O to Blizzardowi raczej chodziło.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...