Dark Souls III » Newsy

Pozostały już tylko 4 dni do premiery ostatniego DLC do tak mocno uwielbianego, jak i przeklinanego przez graczy "Dark Souls III". Choć kolejna zajawka zawiera wiele fragmentów, które mogliśmy ujrzeć na wcześniejszych materiałach, to i tak warto rzucić na nią okiem. Dlaczego? Ponieważ znalazło się tutaj i kilka świeżych scen ukazujących nowy zestaw uzbrojenia, a także imponujących wrogów, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć.

Dodatek "Ringed City" trafi w ręce graczy już 28 marca.

Najnowszy trailer DLC do "Chcieliśmy zrobić grę Berserk, ale nie udało nam się zdobyć licencji III" znanym również pod nazwą "Dark Souls III" przedstawia starca między graczami w specjalnie do tego zaprojektowanym trybie.

dark souls 3

W nadchodzącym dodatku do "Dark Souls III" zatytułowanym "Ashes of Ariandel" powrócimy do Malowanego świata Aramis, aby zmierzyć się z nowymi potężnymi bossami, zdobyć potężne bronie i zaklęcia, odwiedzić nową lokację oraz powalczyć z innymi graczami na specjalnej przystosowanej do tego Immortal Arena.

dark souls 3, dark souls iii

Autorzy gry "Dark Souls III" zapowiedzieli pierwszy dodatek do swojego najnowszego dziecka pt. "Ashes of Ariandel". Tytuł ukaże się 25 października, a koszt jego zakupu to 1200 jenów, czyli około 47 złotych.

ashes of ariandel
Dark Souls III

Dark Souls III z patchem 1.08

Dodał: Wolvertino, piątek, 10 czerwca 2016 · Komentarzy: 0

From Software po raz ósmy już załatało grę "Dark Souls III". Jak zawsze twórcy pozbyli się kilku błędów, a przy okazji poprawili też anulowanie ataków, zmienili zasobność naszych kołczanów i poszperali przy niektórych artefaktach. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

dark souls iii

Gra "Dark Souls III" od studia From Software otrzymała kolejną łatkę z numerem 1.07. Jest to ewidentnie poprawka do patcha 1.04.1, który powodował liczne błędy z działaniem tytułu.

dark souls iii

Studio From Software, odpowiedzialne za grę "Dark Souls III", opublikowało listę zmian, jakie zajdą w tytule wraz z łatką 1.04 (w wersji na PC) lub 1.05 (na PS4 i Xbox One). Mamy też pierwsze informacje o DLC do gry – szczegóły w rozwinięciu newsa.

dark souls 3, okładka

"Dark Souls III" okazało się ogromnym sukcesem. Najwyraźniej trójka jest szczęśliwą liczbą dla marki, ponieważ dokładnie tyle samo czasu wystarczyło na ufundowanie planszowej wersji gry.

dark souls the board game

Do ufundowania "Dark Souls – The Board Game" za pośrednictwem kickstartera, wymagane było 50 tysięcy funtów. Ten cel udało się zrealizować już w 3 minuty, a w ciągu następnych 2 godzin suma wyniosła 200 tysięcy i wciąż rośnie. W tym momencie projekt ma już na koncie prawie 650 tysięcy.

Dark Souls III

Dark Souls III dużym sukcesem

Dodał: Wolvertino, poniedziałek, 18 kwietnia 2016 · Komentarzy: 2

Firma Bandai Namco pochwaliła się, że gra "Dark Souls III" w niespełna tydzień osiągnęła status najlepiej i najszybciej sprzedającej się produkcji w całej karierze studia.

dark souls iii

W euforii firma przygotowała zupełnie nowy zwiastun gry – tak na zachętę, dla kolejnych kupujących.

Dark Souls III

Dark Souls III już na zachodzie

Dodał: Wolvertino, wtorek, 12 kwietnia 2016 · Komentarzy: 0

Zadebiutowała ostatnia odsłona serii "Dark Souls", czyli gra "Dark Souls III" od studia From Software. Warto przypomnieć, że premiera na rynku zachodnim nastąpiła dwa tygodnie później, niż w Japonii. Trzeba też wspomnieć, że tytuł otrzymał już pierwszą oficjalną łatkę 1.1, której głównym zadaniem jest poprawienie działania i płynności gry. Wyruszacie na samobójcze łowy?

dark souls iii
Wczytywanie...