Dark Souls III

Dark Souls III z patchem 1.08

Dodał: , · Komentarzy: 0

From Software po raz ósmy już załatało grę "Dark Souls III". Jak zawsze twórcy pozbyli się kilku błędów, a przy okazji poprawili też anulowanie ataków, zmienili zasobność naszych kołczanów i poszperali przy niektórych artefaktach. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

dark souls iii
Dark Souls III

"Dark Souls III" okazało się ogromnym sukcesem. Najwyraźniej trójka jest szczęśliwą liczbą dla marki, ponieważ dokładnie tyle samo czasu wystarczyło na ufundowanie planszowej wersji gry.

dark souls the board game

Do ufundowania "Dark Souls – The Board Game" za pośrednictwem kickstartera, wymagane było 50 tysięcy funtów. Ten cel udało się zrealizować już w 3 minuty, a w ciągu następnych 2 godzin suma wyniosła 200 tysięcy i wciąż rośnie. W tym momencie projekt ma już na koncie prawie 650 tysięcy.

Dark Souls III

Dark Souls III dużym sukcesem

Dodał: , · Komentarzy: 2

Firma Bandai Namco pochwaliła się, że gra "Dark Souls III" w niespełna tydzień osiągnęła status najlepiej i najszybciej sprzedającej się produkcji w całej karierze studia.

dark souls iii

W euforii firma przygotowała zupełnie nowy zwiastun gry – tak na zachętę, dla kolejnych kupujących.

Dark Souls III

Dark Souls III już na zachodzie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zadebiutowała ostatnia odsłona serii "Dark Souls", czyli gra "Dark Souls III" od studia From Software. Warto przypomnieć, że premiera na rynku zachodnim nastąpiła dwa tygodnie później, niż w Japonii. Trzeba też wspomnieć, że tytuł otrzymał już pierwszą oficjalną łatkę 1.1, której głównym zadaniem jest poprawienie działania i płynności gry. Wyruszacie na samobójcze łowy?

dark souls iii
Dark Souls III

Europejczycy jeszcze nie otrzymali swoich egzemplarzy gry "Dark Souls III" od From Software (ukaże się ona 12 kwietnia), ale mieszkańcy Japonii już od 24 marca mogą przemierzać mroczny świat trzeciej części serii. Mimo że została ona zaplanowana na kilkadziesiąt godzin rozgrywki, to ktoś postanowił przejść tytuł dużo dużo szybciej.

dark souls iii
Dark Souls III

"Dark Souls III" zadebiutuje już 12 kwietnia, ale zapewne wiele osób nie może się doczekać, aż przyjrzy się produkcji głębiej. W sieci znalazł się niespełna 100 minutowy film przygotowany przez serwis Polygon, w którym możemy zobaczyć fragmenty zabawy z pierwszych 15 godzin nowego "Dark Souls'a".

dark souls iii

Materiał znajdziecie w rozwinięciu newsa, ale uważajcie na spoilery.

Dark Souls III

Nowy trailer Dark Souls 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak już kiedyś mówiłem dzień bez informacji o "Dark Souls 3" to dla developerów z From Software dzień stracony. Żeby nie marnować doby na głupoty podzielili się z internetem kolejnym trailerem swojej nadchodzącej produkcji.

dark souls 3, okładka
Dark Souls III

Jak wynika z bloga Majora Nelsona, odpowiedzialnego za marketing firmy Microsoft, studia From Software i Bandai Namco planują dwa duże rozszerzenia do nadchodzącej gry "Dark Souls III". Póki co o dodatkach nie wiemy zbyt wiele. Pewnym jest to, że będą one dostępne w ramach przepustki sezonowej. W tej chwili poinformowano, że Season Pass będzie dostępny w wersji Deluxe Edition gry, ale możemy się też zapewne spodziewać, że trafi do sprzedaży jako oddzielny produkt.

dark souls iii
Wczytywanie...