Dark Souls III » Newsy

Europejczycy jeszcze nie otrzymali swoich egzemplarzy gry "Dark Souls III" od From Software (ukaże się ona 12 kwietnia), ale mieszkańcy Japonii już od 24 marca mogą przemierzać mroczny świat trzeciej części serii. Mimo że została ona zaplanowana na kilkadziesiąt godzin rozgrywki, to ktoś postanowił przejść tytuł dużo dużo szybciej.

dark souls iii

"Dark Souls III" zadebiutuje już 12 kwietnia, ale zapewne wiele osób nie może się doczekać, aż przyjrzy się produkcji głębiej. W sieci znalazł się niespełna 100 minutowy film przygotowany przez serwis Polygon, w którym możemy zobaczyć fragmenty zabawy z pierwszych 15 godzin nowego "Dark Souls'a".

dark souls iii

Materiał znajdziecie w rozwinięciu newsa, ale uważajcie na spoilery.

Dark Souls III

Nowy trailer Dark Souls 3

Dodał: Mikeal, czwartek, 25 lutego 2016 · Komentarzy: 0

Jak już kiedyś mówiłem dzień bez informacji o "Dark Souls 3" to dla developerów z From Software dzień stracony. Żeby nie marnować doby na głupoty podzielili się z internetem kolejnym trailerem swojej nadchodzącej produkcji.

dark souls 3, okładka

Jak wynika z bloga Majora Nelsona, odpowiedzialnego za marketing firmy Microsoft, studia From Software i Bandai Namco planują dwa duże rozszerzenia do nadchodzącej gry "Dark Souls III". Póki co o dodatkach nie wiemy zbyt wiele. Pewnym jest to, że będą one dostępne w ramach przepustki sezonowej. W tej chwili poinformowano, że Season Pass będzie dostępny w wersji Deluxe Edition gry, ale możemy się też zapewne spodziewać, że trafi do sprzedaży jako oddzielny produkt.

dark souls iii
Dark Souls III

Pojawił się trailer Dark Souls 3

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 8 lutego 2016 · Komentarzy: 0

Developerzy z From Software uważają, że dzień bez informacji o "Dark Souls 3" to dzień stracony. Żeby nie marnować czasu na jakieś tam głupoty postanowili podzielić się z nami kolejnym trailerem, w którym głos podobny do głosu Krei opisuje nam co zastaniemy w najnowszej części.

dark souls 3, trailer, from software,

Film znajduje się w rozwinięciu newsa.

Na YouTube pojawił się kolejny gameplay z gry "Dark Souls III", będący fragmentem streamu od studia From Software. W tym siedmiominutowym filmie skupiono się głównie na eksploracji i walce w wykonaniu złodzieja. Można też posłuchać komentarza do materiału – niestety zrozumie się coś jedynie, gdy zna się język japoński.

dark souls iii

Wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Firmy From Software i Bandai Namco będą chyba powoli podgrzewać atmosferę przed premierą gry "Dark Souls III". W sieci pojawiło się sporo grafik oraz concept-artów, które prezentują świat przedstawiony tytułu. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że trzecia część serii zaprezentuje nam ten sam świat, który widzieliśmy w dwójce, tyle że umiejscowiony w zupełnie innej erze historycznej.

dark souls iii

Przypominamy, że "Dark Souls III" ukaże się 12 kwietnia na PC, Xbox One oraz Playstation 4 i już nie przedłużamy – grafiki znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Dark Souls III

Wymagania sprzętowe Dark Souls III

Dodał: Wolvertino, czwartek, 17 grudnia 2015 · Komentarzy: 0

Znamy już minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry "Dark Souls III". Czy wasze sprzęty dadzą radę? Zajrzyjcie do rozwinięcia newsa.

dark souls iii

Znamy dokładną datę europejskiej premiery gry "Dark Souls III". Jak poinformowała firma Bandai Namco, najnowsze dzieło studia From Software ukaże się w Europie i Stanach Zjednoczonych 12 kwietnia 2016 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

dark souls iii

Każdy, kto zamówi produkcję w pre-orderze, otrzyma w zamian, poza krążkiem z grą, dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową oraz metalowe pudełko na oba nośniki. Potwierdzone zostały również obie edycje kolekcjonerskie, o których wycieku pisaliśmy jakiś czas temu.

Dark Souls III

Wyciek kolekcjonerek Dark Souls III

Dodał: Wolvertino, wtorek, 10 listopada 2015 · Komentarzy: 0

Na stronie sklepu Geekay Games zlokalizowanego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pojawiła się informacja o dwóch edycjach kolekcjonerskich gry "Dark Souls III". Wprawdzie okazało się, że została ona zamieszczona przypadkowo, jednak – jak zawsze – Internet był szybszy.

dark souls iii
Wczytywanie...