riese

Dark Souls III » Newsy

Dark Souls III

Godzina z Dark Souls III

Dodał: Wolvertino, niedziela, 18 października 2015 · Komentarzy: 0

W sieci za sprawą serwisu All Games Beta pojawiły się cztery filmiki dotyczące gry "Dark Souls III" od studia From Software – razem około godziny oglądania. Jak widzimy na wideo, kolejna część nie przyniesie większych rewolucji, a raczej usprawnienia i poprawki względem wcześniejszych produkcji. Ostatni z materiału ukazuje tryby: multiplayer, kooperacji i rozgrywki przeciwko innym graczom.

dark souls iii

Jakiś czas temu informowaliśmy was o dacie premiery gry "Dark Souls 3" w Japonii i zastanawialiśmy się, kiedy tytuł ukaże się w Europie. Dziś wiemy już, że produkcja zadebiutuje w kwietniu 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. A posiadacze konsol Sony już w październiku (16-18) będą mogli przyjrzeć się grze – wystarczy zapisać się na testy.

dark souls iii

Niestety nie wiemy jeszcze, czy w europejskich pudełkach również znajdziemy mapę świata Dark Souls.

Znamy datę premiery gry "Dark Souls III" na rynku japońskim. Tytuł ukaże się tam 24 marca 2016 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety nie wiadomo kiedy produkcja będzie dostępna w Europie, ale można spodziewać się, że opóźnienia nie potrwa więcej niż 2-3 tygodnie. W pudełku – poza płytą – znajdziemy również mapę świata Dark Souls.

dark souls iii

Bez niespodzianek. Kolejna część "Dark Souls" zaserwuje graczom wszystko to, za co pokochali tę markę. Mroczny klimat, duszną atmosferę, przerażający rozmach oraz przemyślany design. No i oczywiście, emocjonującą oraz wymagającą rozgrywkę, która nie wybacza błędów lub choćby chwili dekoncentracji.

Premiera w przyszłym roku na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Podczas konferencji firmy Microsoft na targach E3 2015 ujawniony został pierwszy oficjalny trailer gry "Dark Souls III" autorstwa studia From Software. Materiał trwa prawie dwie i pół minuty i utrzymany jest w – dobrze znanym fanom serii – klimacie.

Tytuł prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży wiosną 2016 roku.

Dark Souls III

Dark Souls 3 w 2016

Dodał: Wolvertino, wtorek, 9 czerwca 2015 · Komentarzy: 1

"Dark Souls 3" pojawi się – to było pewne do dziś. Pojawi się na początku 2016 roku – to informacja pewna od dziś. Do najświeższej wiadomości dotarli dziennikarze serwisu IGN, a znaleźli ją na nowej grafice promocyjnej tytułu, która oficjalnie ukaże się podczas targów E3.

dark souls iii

W rozwinięciu newsa znajdziecie nowinki o nadchodzącym "Dark Souls 3".

Dark Souls III

Dark Souls 3 na E3?

Dodał: Wolvertino, środa, 3 czerwca 2015 · Komentarzy: 1

Jak wynika z informacji, do których dotarli dziennikarze serwisu VG247, do zapowiadanych na tegorocznych targach E3 tytułów dołączy również gra "Dark Solus 3". Z plotek wynika, że reżyserem trzeciej części serii będzie Hidetaka Miyazaki – człowiek odpowiedzialny za "jedynkę".

dark souls 3

Niestety nie wiemy jeszcze, w którym panelu "Dark Souls 3" miałoby zostać zapowiedziane, czekamy więc na więcej informacji.

Wczytywanie...