riese
Dark Souls III

Dark Souls III – łatka, DLC i przyszłość marki

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: środa, 27 kwietnia 2016

Studio From Software, odpowiedzialne za grę "Dark Souls III", opublikowało listę zmian, jakie zajdą w tytule wraz z łatką 1.04 (w wersji na PC) lub 1.05 (na PS4 i Xbox One). Mamy też pierwsze informacje o DLC do gry – szczegóły w rozwinięciu newsa.

dark souls 3, okładka

Najnowsza aktualizacja przede wszystkim poprawia wydajność "Dark Souls III", ale rozwiązuje też kilka problemów innej maści. Tak oto dzięki niej łatwiej będzie dołączyć do Przymierza Palce Rosarii, a także wyeliminowane zostaną problemy z niektórymi zadaniami. Tutaj znajdziecie pełną listę poprawek.

A co z nadchodzącymi DLC? Jak poinformował szef From Software, Hidetaka Miyazaki, pierwsze z planowanych do tytułów DLC ukaże się jesienią bieżącego roku, jednak na drugie przyjdzie nam poczekać dużo dłużej – zadebiutuje ono bowiem dopiero z początkiem roku 2017.

W tym momencie nasuwa się pytanie o przyszłość marki. Jak wynika z rozmowy tajwańskiego serwisu GNN z Hidetakiem Miyazakim (tłumaczenie od NeoGAF), studio nie ma w tej chwili żadnych dalszych planów co do serii, skupia się natomiast nad czymś zupełnie nowym. Szczegółów jednak brak.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...