Ile potrzeba czasu, aby ufundować planszowe Dark Souls?

2 minuty czytania

"Dark Souls III" okazało się ogromnym sukcesem. Najwyraźniej trójka jest szczęśliwą liczbą dla marki, ponieważ dokładnie tyle samo czasu wystarczyło na ufundowanie planszowej wersji gry.

dark souls the board game

Do ufundowania "Dark Souls – The Board Game" za pośrednictwem kickstartera, wymagane było 50 tysięcy funtów. Ten cel udało się zrealizować już w 3 minuty, a w ciągu następnych 2 godzin suma wyniosła 200 tysięcy i wciąż rośnie. W tym momencie projekt ma już na koncie prawie 650 tysięcy.

A czym właściwie będzie "Dark Souls – The Board Game"? Gra ma zaoferować rozgrywkę w stylu klasycznych dungeon crawlerów (jak np. "Dungeon Saga: Grobowiec Króla Krasnoludów"), będzie także korzystać z niektórych elementów mechaniki pierwotnej – elektronicznej – wersji. Liczyć się będzie zatem rozwaga i strategiczne planowanie, a każdy bezmyślny ruch spotka się z bezlitosną karą.

Gracze będą mieli do dyspozycji 6 klas, chociaż pierwotnie zakładano, że będzie ich jedynie 4. Pojawią się także świetnie znane graczom ogniska, które zadziałają tutaj tak samo jak w wersji elektronicznej – będzie można przy nich wypocząć, ale zresetują świat gry.

dark souls the borad game

W planowanej zawartości planszowego "Dark Souls" znajdą się: 3 figurki bossów (Tancerka z Mroźnej Doliny, Smough oraz duet Ornstein), 5 minibossów i 16 podstawowych przeciwników, jak również 4 talie kart spotkań z wrogami, skarby, ekwipunek oraz działania samego bossa. Do tego także karty postaci i bossów, 3 rodzaje kości do gry, 7 dwustronnych plansz oraz najróżniejsze znaczniki. I to nie wszystko, bowiem nowe elementy są dodawane wraz z rosnącą sumą zebranych funtów.

dark souls the board game

Źródło: www.kickstarter.com

Komentarze

0
·
Uff, to przynajmniej mi pójdzie! ;p
0
·
O ile Twój stół spełni wymagania sprzętowa. Mój chyba będzie miał za mało pamięci operacyjnej.
0
·
Nie pomyślałem o tym. To może jednak pozostaje mi gra w kółko i krzyżyk;p
0
·
Albo podłoga.
0
·
Nie będę czitował!
0
·
Hahah, to spróbuj hardmode - na suficie.
0
·
Mam duży stół to mi pójdzie!

Ciekawa jaka będzie cena...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...