szczury_wroclawia_szpital
Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Darian dla ToB

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: wtorek, 3 stycznia 2012
darian

Na łamach SHS pojawiła się nowa wersja modyfikacji do Baldur's Gate II, która pozwala przyłączyć do drużyny kolejnego, po Aerie, Avariela. Tym razem zawartość modyfikacji została rozbudowana o zawartość przeznaczoną dla oficjalnego rozszerzenia.

Modyfikacja ta pozwala na przyłączenie do drużyny skrzydlatego elfa imieniem Darian. Ta enigmatyczna i ginąca rasa pojawiała się w grze wcześniej w postaci Aerie – pozbawionej skrzydeł ofiary Kalaha. Avariel przybył do ludzkiego miasta pełen nadziei i marzeń, ale przekonał się, że świat różni się od jego oczekiwań. Otwartość Dariana przekształciła się w nieufność i ksenofobię, pogłębiającą się z dnia na dzień.

Nowa postać, którą możemy przyłączyć w Slumsach, to także opcja romansowa dla kobiet. Mod pozwala samemu inicjować rozmowy – Darian posiada bantery ze wszystkimi pierwotnymi członkami drużyny. Nowa wersja modyfikacji dodaje do tego grona Sarah (także modyfikację) oraz dodaje nowe dialogi w Throne of Bhaal.

Więcej informacji znajdziecie pod poniższymi adresami:

Komentarze

Bishin · wtorek, 3 stycznia 2012, 16:48
0
Czyżby kolejny mod do listy typu "w czasie wysyłki gry, pobierz następujące mody...". Inaczej dobry czy nie, grał ktoś? Lub niedługo przetestuje.
Courun Yauntyrr · wtorek, 3 stycznia 2012, 20:32
0
Raczej nie wymaga innych modów. Dodaje bantery (czyli rozmowy) ale nie wymaga Sarah NPC. Jedynie warto odinstalować poprzednią wersję i wgrać nową. Pewnie niedługo przetestuję.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...