dziki_zachód

Nowa wersja Varshoona

1 minuta czytania

Lava Del'Vortel, także dzięki delikatnej zachęcie ze strony autora tego newsa, dotrzymał wcześniej danego słowa i przygotował najnowszą wersję swojej modyfikacji do Baldur's Gate 2, która pozwala przyłączyć do drużyny illithida imieniem Varshoon.

baldur's gate ii, varshoon

Ta wersja jest zapewne ostateczną, jak też zapowiada sam twórca. Przygotował w niej małą zawartość w Tronie Bhaala, dzięki czemu nasz nietypowy towarzysz przestanie być jedynie cichym dodatkiem a przeprowadzi z członkami drużyny kilka małych dialogów. Poza tym w końcu będzie można go wezwać w Strefie Kieszeniowej oraz zrezygnowano z przymusowego paperdoll'a dla Varshoona.

Dla tych, którzy dotąd nie spotkali się z tą modyfikacją kilka słów wyjaśnienia. Instalując Varshoona, będziemy mogli przyłączyć do swojej drużyny łupieżcę umysłów. Aby tego dokonać, należy udać się do kanałów pod Dzielnicą Świątyń, a następnie skorzystać z jednego z ukrytych przejść w północnej części lokacji, gdzie do tej pory znajdowało się ukryte leże illithidów. Varshoon dołączy do nas, jeśli odpowiednio dobierzemy linie dialogowe i gdy nasza inteligencja będzie wynosić przynajmniej 15. W innym przypadku zaatakuje nas.

varshoonvarshoon

Nasz nowy towarzysz nie tylko dysponuje swoim własnym ekwipunkiem, w tym specjalną bronią, którą jedynie on może się posługiwać, ale także swoją podklasą – Psionic Enforcer. Do wykonania dostajemy jedno zadanie w Cieniach Amn, które wykonamy dopiero w Podmroku. Jego przebieg zależy od wpływu, jaki wywarliśmy na Varshoonie.

Więcej o tej modyfikacji przeczytacie pod poniższymi adresami:

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...