dziki_zachód

Nowa wersja Nawrócenia Korgana

1 minuta czytania

korgan, bg

Pojawiła się nowa wersja modyfikacji do Baldur's Gate 2, która pozwala na zmianę charakteru jednego z NPC'ów, którego możemy przyłączyć do drużyny. Mowa tutaj o Korganie.

W najnowszym wydaniu mod zawiera rosyjskie tłumaczenie. Dla tych, którzy dotąd z modyfikacją się nie zetknęli, parę słów wyjaśnienia. Wprowadzone zostają dodatkowe bantery (rozmowy) pomiędzy Korganem a Mazzy. W ich efekcie będzie możliwa zmiana charakteru krasnoluda, choć bez naszego bezpośredniego udziału. Rzecz jasna obie wymienione postacie należy mieć jednocześnie w drużynie.

Mod zawiera rozmowy jedynie w dodatku, ToB, ale aby móc się cieszyć opcją zmiany charakteru Korgana, musimy rozpocząć nową grę w podstawowej kampanii. Zaczynając rozgrywkę od razu od oficjalnego rozszerzenia, wpierw należy przywołać i przyłączyć do drużyny Mazzy, a następnie krasnoluda.

Modyfikacja jest do ściągnięcia z forum Children of Bhaal w tym temacie.

Komentarze

0
·
Korgan jakoś nigdy mi nie przypadł do gustu, nawet kiedy grałem typowo `złą` drużyną. ;p
0
·
Ja grałem i muszę przyznać, że fajna postać... tylko u licha po co zmieniać jej charakter?
0
·
Korgan to był narwany, zapijaczony, cyniczny i zły do szpiku kości krasnal, który był uzależniony od machania toporem - przynajmniej ja go tak zapamiętałem. Generalnie facet, dla którego nie było żadnych świętości. Zmiana charakteru? Niby teraz ma być dobry i pojednać się z taką zaplutą istotką jak Mazzy? Wolne żarty - to tak jakby zrobić modyfikacje, aby Jansen przestał gadać od rzeczy

Dodaj komentarz

Wczytywanie...