Assassin’s Creed Valhalla – w pierwszym DLC spotkamy Beowulfa

1 minuta czytania

Złota Era branży elektronicznej rozrywki i jej standardy nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Tym razem otrzymaliśmy wyciek (zapewne kontrolowany, skoro jego źródłem jest jeden z oddziałów Ubisoftu), który przedstawia szczegóły pierwszego DLC do “Assassin’s Creed Valhalla”. Niby spoko, ale wypadałoby najpierw pokazać coś więcej niż ładny filmowy zwiastun oraz “pierwsze spojrzenie na gameplay”, który zawiera same losowo pocięte cutscenki, ale jakoś tak zapomniano o umieszczeniu faktycznych fragmentów rozgrywki.

assassin's creed valhalla

W skrócie – chciałbym zobaczyć najpierw grę, choćby jej niewielki ułamek, a dopiero potem się zastanowić, czy warto wyłożyć pieniądze na sztucznie wykastrowaną zawartość.

Ale nie to tym! Wspomniany dodatek będzie dostępny w dniu premiery tylko wraz z nabyciem wersji Ultimate zawierającym Przepustkę Sezonową. Nie kupisz całego pakietu, nie zagrasz – przynajmniej od razu – proste. Pysznie.

Rozszerzenie o nazwie “Legenda Beowulfa” pozwoli nam odkryć prawdę o bohaterze kryjącym się za poematem heroicznym. Beowulf był wojownikiem, który pomógł duńskiemu królowi zabić przerażającego potwora Grendela, aby jakiś czas później samemu zasiąść na tronie. Jakiś czas temu twórcy wspominali o inspiracjach związanych z “Trzynastym wojownikiem” a film poniekąd opierał się na tym micie, więc zapewne możemy oczekiwać czegoś w podobnych klimatach.

Zainteresowani?

Źródło: www.resetera.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...