World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza

Informacja prasowa

world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza

Już dziś kolejny tom z serii World of WarCraft – do księgarń właśnie trafiła powieść „Arthas. Przebudzenie Króla Lisza” pióra Christie Golden.

Pozycja obowiązkowa dla fanów serii World of WarCraft. Kim był niegdyś Król Lisz, dziś ucieleśnienie zła, władca Plagi nieumarłych, pan runicznego Ostrza Mrozu, wróg wszystkich wolnych ludów? Jak to się stało, że zwykły człowiek stał się jedną z najmroczniejszych postaci w historii świata Azeroth? Na długo przed tym, jak jego dusza stała się jednością z duszą orkowego szamana Ner’zhula, Król Lisz był Arthasem Menethilem, zręcznym szermierzem, a wkrótce i świetnym wojownikiem, pierwszym w linii sukcesji do tronu Lordaeronu i gorliwym paladynem zakonu Srebrnej Dłoni, zakochanym w Jainie Proudmooore.

Kiedy wszystkiemu, co ukochał, zagroził legion nieumarłych, Arthas wyruszył na poszukiwania potężnego runicznego ostrza, które pozwoliłoby mu ocalić ojczystą krainę. Jednak cena za panowanie nad tą bronią była dopiero początkiem drogi ku potępieniu, która zaprowadziła go na północne pustkowia Mroźnego Tronu – tam przypadł mu w udziale najmroczniejszy z losów.

Powieść „World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza” to fantastyczna okazja do rozbudowania wiedzy o postaciach i wydarzeniach z uniwersum WoW. Wydawcą kolejnej książki osadzonej w świecie wykreowanym przez firmę Blizzard jest wydawnictwo Insignis.

Guild Wars 2

Zgodnie z zapowiedziami, ujawniono drugi dodatek do sieciowego "Guild Wars". Będzie on nosił nazwę "Path of Fire" i zabierze nas na Kryształową Pustynię, gdzie będziemy ścigać pewnego zbuntowanego boga. Na tym jednak lista nowych elementów wcale się nie kończy.

guild wars 2,guild wars 2 path of fire

Chyba nie ma co bać się spoilerów, bowiem oficjalne grafiki nie pozostawiają wątpliwości, iż ruszymy w pościg za samym Balthazarem, który ujawnił się pod koniec trzeciego sezonu Living Story. To właśnie zaraz po tych wydarzeniach ma rozgrywać się fabuła "Path of Fire", stanowiąc naturalny pomost między trzecią a planowaną czwartą serią Żyjącej Opowieści. Sam dodatek zaoferuje nam także sporo zmian w samej rozgrywce.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Polskie studio definitywnie zakończyło fabularne dodatki dla trzeciej odsłony "Wiedźmina" przy okazji podróży do Toussaint, ale pewna moskiewska rysowniczka przygotowała serię grafik, na której słynny Geralt z Rivii odwiedza pustynny Ofir.

witcher 3,sands of ofir

Dla wielu osób koniec przygód Geralta w Toussaint okazał się bardzo dobry, jednak to wcale nie oznacza, że nie chcieliby ujrzeć kolejnego dodatku. Twórcy skupiają swoje wysiłki na "Cyberpunku", więc powrót do Królestw Północy na pewno nie nastąpi szybciej i jeśli w ogóle, to w ramach osobnego tytułu. Pewna moskiewska rysowniczka postanowiła zabrać Białego Wilka w nieco cieplejsze rejony Ofiru i przygotowała serię ciekawych grafik koncepcyjnych.

Komiksy

Wydawnictwo Waneko na sierpień

Dodał: , · Komentarzy: 0

Swoimi planami na sierpień podzieliło się wydawnictwo Waneko. W bieżącym miesiącu ukaże się 14 tomów mang – oprócz kontynuacji rozpoczętych cykli (wyjdzie np. finałowa część "Sunstone") nie zabraknie wśród nich nowych serii. Do nich należy "Akame ga Kill!", a wielbiciele jednotomówek powinni zainteresować się "Duchowymi bliźniętami".

Sunstone

Pełną listę premier znajdziecie na grafice w rozszerzeniu newsa.

Komiksy

Wydawnictwo Kultura Gniewu przygotowało na sierpień dwie komiksowe premiery – "Czerwone wilczątko" i drugie wydanie "Regulaminu na lato". Oto opis pierwszej z nich:

Czerwone wilczątko

Pewnego dnia wilczyca wróciła z polowania z pyskiem pełnym tłustych zajęcy i rzekła do swojego dziecka: "Zaniesiesz babci tego pięknego zająca. Wypadły jej zęby i nie może już polować". Małe wilczątko, które zawsze ubiera się na czerwono, rusza w stronę domku babci. Niestety, gubi drogę, zjada zająca, a co najgorsze, niepomne słów mamy wchodzi do lasu martwych drzew, gdzie mieszkają myśliwy i jego córka. Nieszczęście!

Wczytywanie...