outpost2
South Park: Fractured But Whole

Wiadomo, sequel rządzi się swoimi prawami. Ma być szybciej, lepiej i mocniej. W przypadku drugiej części "South Parku" wypadałoby też dodać – jeszcze bardziej kontrowersyjnie. Nie dziwi zatem, że twórcy postanowili nie pierdzielić się w tańcu i najnowszy urywek prosto z rozgrywki został umieszczony w klubie ze striptizem, gdzie nasi bohaterowie poszukują kobiety lekkich obyczajów, która posiada bardzo cenne informacje o zaginionych kociętach.

south park: akcja kanalizacja

Skąpo odziane panienki, taniec erotyczny w pokoju VIP z pierdami w roli głównej czy naparzanie się z mocno podpitymi i napalonymi biznesmenami. Nic nie jest straszne dla Kapitana Cukrzycy oraz jego wiernego pomagiera!

Tyranny: Bastard's Wound

Jak obiecali, tak uczynili... a nawet zrobili coś więcej.

Studio Obsidian Entertainment oficjalnie zapowiedziało konkretny fabularny dodatek do "Tyranny". "The Bastard's Wound" zaprowadzi nas do zupełnie nowego regionu krainy Teras, gdzie poznamy kolejne postacie, które (w zależności od naszych upodobań) będziemy mogli zabić, zdradzić lub się z nimi zaprzyjaźnić.

bastard's wound,tyranny

Akcja rozszerzenia będzie kręciła się wokół olbrzymiego obozu dla uchodźców, którzy uciekli przed gniewem Kyros – Stanowiciel zostanie postawiony przed zadaniem zdecydowania o ich losie. Poznamy również lepiej przeszłość Zwrotki, Barika oraz Lantry'ego – oprócz ogromu nowych interakcji, wspomniani towarzysze otrzymają specjalnie dedykowane zadania poboczne. Premiera została zapowiedziana na szeroko pojęty koniec 2017 roku.

To jednak nie koniec niespodzianek!

South Park: Fractured But Whole

Najnowszy zwiastun produkcji kreuje przed nami świat pełen zdrady, gdzie każdy dupek myśli, że może zostać superbohaterem. Gdzie im jednak do Szopa i jego herosów z prawdziwego zdarzenia? Wojna domowa wydaje się nieunikniona.

south park: the fractured but whole

To także kolejny materiał, który pozwala spać spokojnie fanom tego zwariowanego i niepoprawnego politycznie serialu. Fabularnie zapowiada się równie wybornie jak "Kijek Prawdy", a satyra skierowana w stronę patetycznych uniwersów nadludzi ma się wylewać z ekranu.

Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny – ujawniono pierwsze DLC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bo to, co wszyscy gracze zdecydowanie kochają najmocniej, to przedpremierowa informacja o dodatkach.

śródziemie: cień wojny

W pierwszym DLC do "Cienia Wojny" wcielmy się jednak nie w skórę Taliona, lecz Ostrza Galadrieli, elitarnej elfiej zabójczyni, która została wysłana do Mordoru w celu wyeliminowania wszystkich istot korzystających z potęgi pierścienia władzy. Permanentnie. Cóż, nieśmiertelność naszego protagonisty zdecydowanie jest dla niej problemem, jaki ciężko będzie rozgryźć.

Inne

Nowa gra ze stajni Klei Entertainment, twórców "Don't Starve" czy "Mark of the Ninja", wygląda trochę jak "Darkest Dungeon" w fantastycznonaukowych ciuszkach. Kreskówkowa oprawa graficzna, turowy system walki – skojarzenia nasuwają się same. Twórcy obiecują, że wkroczymy do świata, gdzie wszystko może podlegać negocjacji – nagrody, profity, lojalność a nawet moralność.

Więcej informacji już wkrótce. Premiera na przełomie 2017/2018 roku.

Mount & Blade II: Bannerlord

Gracze niecierpliwie wyczekujący kontynuacji kultowej gry "Mount & Blade" nie będą raczej zachwyceni. Wielu liczyło, że studio TaleWorlds Entertainment na tegorocznych targach E3 zdradzi sporo informacji na temat produkcji, ujawni datę premiery i pokaże kilka minut mięsistych fragmentów prosto z rozgrywki.

mount and blade 2

Zamiast tego otrzymaliśmy jedynie blisko dwuminutowy zwiastun produkcji, który (uczciwie stawiając sprawę) raczej tyłka nie urywa. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma?

Dishonored: Death of the Outsider

Zapowiedziano Dishonored 2: Death of the Outsider

Dodał: , · Komentarzy: 3

No, a że misja polegająca na zaciukaniu Odmieńca jest z rodzaju tych samobójczych, to nie dziwi, że głównymi bohaterami pierwszego DLC do "Dishonored 2", będą ludzie nie mający nic do stracenia. Zgadza się, do gry powraca nasz stary kumpel Daud oraz jego prawa ręka – Billie Lurk.

dishonored 2: death of the outsider

Najwidoczniej wybór głównego bohatera w podstawowej wersji produkcji "chwycił", więc i tym razem będziemy mogli wybrać kogo ruchami pokierujemy. Tytuł trafi w ręce wszystkich zainteresowanych graczy już 15 września.

Fallout 4

Technologia Wirtualnej Rzeczywistości to nadal pieśń odległej przyszłości, która w chwili obecnej ma ogrom ograniczeń. Jednak w ostatnich latach rozwój nad nią ponownie ruszył z kopyta, a co za tym idzie, zaczął wzbudzać zainteresowanie coraz większej ilości developerów. Bethesda również nie pozostała obojętna obok wspomnianego trendu, ogłaszając dziś, że "Fallout 4" już niedługo będzie można doświadczyć za pomocą gogli VR.

fallout 4 vr

Premiera w październiku na PC za pośrednictwem HTC Vive.

Regalia: Of Men And Monarchs

Regalia: Of Men And Monarchs – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 12
regalia: of men and monarchs

Ostatnimi czasy polska branża gier komputerowych przechodzi naprawdę dobry okres. „Wiedźmin” był świetnym dowodem, że produkcje znad Wisły bez problemu dorównują, a nawet przewyższają dzieła z Zachodu. Teraz nadszedł czas na Wschód, odległe krainy, gdzie rządzą turowe RPG-i z głębokimi i skomplikowanymi postaciami. Tutaj symbolem naszych możliwości została „Regalia: Of Men And Monarchs”, debiutanckie dzieło Pixelated Milk, które stworzyło ją z pomocą kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Studio bez wątpienia świetnie się spisało, tworząc świetny i godny zapamiętania produkt.

Śródziemie: Cień Wojny

Kolejny interesujący materiał z gry, która kompletnie masakruje tolkienowski kanon, ale zapowiada się tak epicko, że jesteśmy w stanie na to przymknąć oko. Tym razem twórcy opowiadają trochę o opcji dominacji i przekabaceniu na naszą stronę dowódców armii Saurona. Dowiemy się również co nieco o oblężeniach.

śródziemie: cień wojny

Nowy materiał to także potwierdzenie, że zielonoskórzy nie mają syndromu wiecznego spięcia pośladów i znajdują się wśród nich nieźli luzacy. Poza tym walka z orkiem-terminatorem. Brzmi ciekawie?

Wczytywanie...