Jubileusz

Konkursy to nic innego jak kolejne starcie, które musicie wygrać! Nagrodą będzie coś więcej niż przelotna chwila triumfu, dlatego warto zaryzykować i wystartować we wszystkich dwóch, bowiem tyle przygotowaliśmy dla Was z okazji dnia poświęconego Aresowi. Po szczegóły zapraszam do odpowiedniej areny, zaś cała reszta niechaj zasiądzie na widowni i wspiera swoich ulubieńców!

jubileusz, ares

Opisz swojego najgroźniejszego przeciwnika i sposób, w jaki zatknąłeś jego głowę na włóczni i wygraj książki od wydawnictwa Insignis! Możesz też odpowiedzieć na pytania i zdobyć Titan Quest Gold Edition!

Assassin's Creed: Syndicate - Kuba Rozpruwacz

Studio Ubisoft udostępniło już dla graczy korzystających z PC duży dodatek fabularny do gry "Assassin's Creed: Syndicate" pt. "Jack the Ripper". Aby zmierzyć się z historią Kuby Rozpruwacza należy zakupić DLC w wersji cyfrowej za 59,90 zł lub całą przepustkę sezonową, w której skład to rozszerzenie oczywiście wchodzi (koszt 119, 90 zł).

jack the rippe
Pillars of Eternity

Studio Obsidian Entertainment udostępniło szerokiej internetowej publiczności film dokumentalny o powstawaniu gry "Pillars of Eternity". Materiał pt. "The Road to Eternity" dostępny jest w serwisie Vimeo, ale żeby go obejrzeć należy zapłacić 3,99 zł. Dotychczas film był dostępny wyłącznie dla osób, które wsparły produkcję na Kickstarterze.

the road to eternity

Odnośnik znajdziecie w rozwinięciu newsa. Skusicie się na 84 minuty materiału o jednym z najlepszych cRPG ostatnich lat?

Jubileusz

12-te urodziny Game Exe – Ares

Dodał: , · Komentarzy: 2

Mawiają, że żadna wojna nikogo nie uczyniła wielkim. Twierdzą, że spojrzenie w oczy przeciwnikowi jest przejawem głupoty, zachcianką kogoś, kto nigdy nie powinien ujawniać swoich zamiarów. Widzą w nas ogarnięte żądzą mordu istoty, które potrafią tylko niszczyć. Mówią, twierdzą i widzą bardzo wiele, bowiem spędzają czas na jałowym obserwowaniu wszystkiego. Dzieci Aresa nie będą czekać na zmiany, dzieci Aresa same chwycą za broń, by z jej pomocą wykuć dla siebie lepsze jutro!

ares, jubileusz

W rozszerzeniu znajdziecie recenzję Sword Coast Legends i artykuły dotyczące tego nowego działu na naszej stronie!

Świat Pottera

Czy Hermiona może być czarnoskóra?

Dodała: , · Komentarzy: 17

Pierwsze zdjęcie obsady sztuki "Harry Potter and the Cursed Child" wywołało prawdziwą medialną burzę. Fani nie mogli pogodzić się z faktem, że Hermionę Granger zagra angielska aktorka urodzona w południowej Afryce – Noma Dumezweni. W końcu głos zabrała sama Rowling. Co powiedziała, a przede wszystkim co pokazała fanom na Twitterze? Sprawdźcie w rozszerzeniu newsa!

harry potter and the cursed child, noma dumezweni, hermiona granger
Seriale

Pozostawieni, sezon 2 – recenzja serialu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pierwszy sezon "Pozostawionych" spotkał się z mieszanymi opiniami. Część widzów nie potrafiła dostrzec, co takiego świetnego widzą w nim pozostali. Sam należę do entuzjastów serialu HBO, choć na kontynuację nie czekałem ze specjalną niecierpliwością. Jak jest dziś? Dzięki drugiej serii, która zebrała niezwykle pozytywne oceny, wręcz euforyczne, produkcji przykleja się miano przyszłego klasyka. Stacja telewizyjna już zamówiła trzeci – finałowy – sezon, wyraźnie dając znak, że jest to jeden z jej ulubionych tytułów, mimo że nie zapewnia najwyższej oglądalności.

pozostawieni

I jako że każdy akapit więcej to spoiler z 1. sezonu, pozostaje mi tylko zaprosić Was do przeczytania pełnej recenzji bądź nadrobienia zaległości z produkcją HBO, którą moim zdaniem naprawdę warto obejrzeć.

Czytaj dalej...

Świat Pottera

Wiemy kto będzie nowym Harrym Potterem!

Dodała: , · Komentarzy: 5

Producenci sztuki teatralnej "Harry Potter and the Cursed Child" ogłosili dzisiaj, kto wcieli się w rolę Harry'ego, Rona oraz Hermiony. Kliknijcie w rozszerzenie newsa i koniecznie dowiedzcie się więcej. Gwarantuję, że wybór aktorów bardzo was zaskoczy.

harry potter and the cursed child
Batman: Arkham Knight

Nadchodzi Season of Infamy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informuje studio Rocksteady, już jutro (22 grudnia) ukaże się kolejne DLC do gry "Batman: Arkham Knight" pt. "Season of Infamy". Dodatek wchodzi oczywiście w skład Przepustki Sezonowej do gry, ale można go również zakupić jako oddzielny byt. Więcej o rozszerzeniu, a także jedenasty odcinek "Batman: Arkham Insider", czyli serii filmów z fragmentami rozgrywki z dodatku, znajdziecie w rozwinięciu newsa.

season of infamy
Jubileusz

12-te urodziny Game Exe – Hefajstos

Dodał: , · Komentarzy: 1

Mogą sobie olimpijskie próżniaki elokwentnie gaworzyć, ale w trzewiach Etny nie ma warunków. Żar, hałas i pot nie sprzyjają pisaniu heksametrów. Zatem krótko i konkretnie – rzemiosło w erpegach.

hefajstos, ge,

Crafting. Użyję ten jeden raz angielskiego terminu, bo tytułowe, tradycyjne określenie, zdeprecjonowane i kojarzące się nieodparcie ze starymi dziadkami i ich wymierającymi profesjami, może być mylące. Chodzi o rękodzieło, które w erpegach ostatnio rozkwitło i zaczyna wybijać się na pierwszy plan...

Wczytywanie...