The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Siege of Mirkwood – wywiad

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jon Wood z serwisu MMORPG.com przygotował wywiad z Jeffrey'em Steefelem oraz Aaronem Campbellem z Turbine. Pytania dotyczyły zbliżającego się rozszerzenia do Lord of the Rings Online. Mowa tu oczywiście o Siege of Mirkwood

siege of mirkwood, lord of the rings online

Pytano m.in o zmianę formy rozpowszechnienia rozszerzenia z pudełkowego na sieciowy, co miało odróżnić Siege of Mirkwood od wydanego jakiś rok temu Mines of Moria. Pojawia się także krótko opis nowości, które czekają na graczy. Wśród nich tryb skirmish, który umożliwi użytkownikom z całego świata udział w mini bitwach na tle fabularnym.

Treść wywiadu, w języku angielskim, znajdziecie w tym miejscu.

Inne

Ruszyła polska beta Rappelz

Dodał: , · Komentarzy: 2
rappelz, tapeta, mmorpg

Wczoraj ruszyła oficjalna polska beta darmowego MMORPGa Rappelz. Na stronie głównej gry, możemy przeczytać:

Graj jako żołnierz korpusu światła przystępując do Deva, dołącz do sił ciemności przyłączając się do Asura, albo broń rasy ludzkiej wstępując w szeregi Gaia. Rappelz oferuje 27 profesji oraz 170 poziomów, dumne bestie walczące u Twego boku, tryb Walki z Graczami oraz Wojny Gildii w ponad 13 ogromnych lochach a także potężnych bossów! Już dziś stań się częścią świata Rappelz Online...

Zainteresowani? Jeżeli tak, to macie niepowtarzalną szansę na wkroczenie do świata Rapplez i pomoc w wyłapywaniu błędów. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy aż 150 kluczy, które pozwolą na wejście na serwer. Pytania są bardzo proste, a czasu też nie macie za wiele, bo tylko do 7 listopada, więc nie czekajcie, dajcie szansę swojemu losowi i zapoznajcie się z tytułem.

Dungeons&Dragons

Roszczerzenie do Dragons of Ebberon

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Wizards of the Coast opublikowała rozszerzenie do Dragons of Ebberon, czyli, zgodnie z nazwą, podręcznika, który skupiał się na smokach w Ebberonie.

dragons of ebberon

W rozszerzeniu, które można pobrać ze strony WotC, przedstawiono kolejne osobniki z tego gatunku, który swobodnie chodzi po świecie. Nie zabrakło także niezwykłych mieszanek smoków, ze sławnym Arstyvraxem na czele.

Rozszerzenie, w formacie PDF, można pobrać pod tym adresem. Całość dostępna jest za darmo.

Filmy fantastyczne

"V" już sukcesem

Dodał: , · Komentarzy: 1

Aż 14,3 miliona telewidzów za oceanem zainteresowało się premierowym odcinkiem nowego serialu o nazwie "V".

v, serial

Pierwszy raz od lat udało się także przyciągnąć przed telewizory dużą ilość mężczyzn. To chyba zasługa pięknej Anny, która jest przywódczynią Visitors – kosmitów, którzy przybywają pewnego dnia na Ziemię twierdząc, iż chcą podzielić się z jej mieszkańcami swoją wiedzą i osiągnięciami. Czy tytuł, V, oznacza miano pozaziemskich gości, czy też Victory – zwycięstwo?

Star Trek Online

Star Trek Online: gameplay trailer

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na You Tube możemy oglądać oficjalny gameplay trailer "Star Trek Online". Trzeba przyznać, że prezentowana tam grafika przywodzi na myśl skojarzenie z grą "Galaga" w wersji 3D. Choć wielu fanów świata przedstawionego w filmach i serialu, podobnie jak fani największego konkurenta – "SW: TOR", przymkną oko na niedociągnięcia graficzne w zamian za wyjątkowy nastrój całości, taki oficjalny trailer raczej rozczarowuje. Z resztą – oceńcie sami.

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Początek pojawi się na czas!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeszcze wczoraj można było przypuszczać, że debiut gry Dragon Age: Początek nieco się opóźni. Jak to jednak zwykle bywa, tak i tym razem okazało się, że w obiecujących opóźnienie plotkach nie było ani krzty prawdy, bowiem dzisiejszego dnia pojawiła się oficjalna informacja głosząca, iż Dragon Age: Początek zadebiutuje zgodnie z zapowiedzią – w piątek, 6 listopada. Wydanie na PlayStation 3 ma ujrzeć światło dzienne dwa tygodnie później.

Światową premierę Dragon Age: Początek miał wczorajszego dnia, także wszyscy zainteresowani mogą śmiało poszukać w internecie świeżutkich opinii i recenzji. Cieszy to, że znaczna większość recenzentów wysoko ceni nowo narodzone dziecko BioWare. Niebawem osobiście dowiemy się, ile w tym prawdy.

World of Warcraft

Chiny pozbawione WoWa!

Dodał: , · Komentarzy: 5

Do Chin nam trochę daleko i raczej powinniśmy się cieszyć, że takie cuda nie dzieją się i u nas, ale niektórych dzisiejsze wieści mogą trochę zaniepokoić. GAPP jest chińską organizacją, która odpowiedzialna jest za kontrolę oraz cenzurę i od jakiegoś czasu już jest niezadowolona z WoWa w swym kraju, postanowiła więc się go sprytnie pozbyć. Firma NetEase, czyli operator WoWa, zgodnie z poleceniem musiała zamknąć wszystkie serwery gry. Oficjalnym powodem na ich zamknięcie, które podaje GAPP, jest brak zatwierdzenia gry przez rządową organizację, jednak niektóre źródła podają, że stało się tak z powodu małej wojny, którą prowadzą między sobą GAPP oraz odpowiedzialny za nadzór gier sieciowych chiński minister kultury.

Activision Blizzard, czyli wydawca gry, nie ponosi jednak zbyt wiele strat. Pomimo tego, że prawie połowa z 11,5 miliona użytkowników WoWa to Chińczycy, przychody z gry od nich pochodzące stanowią zaledwie 6%.

Neuroshima

Portal nadaje o Neuroshimie

Dodała: , · Komentarzy: 0

Na stronie Wydawnictwa Portal pojawiła się aktualizacja, która ucieszy wszystkich fanów Neuroshimy. Listopadową Audycję Wspominkową poświęcono bowiem w całości temu systemowi. Zachęcamy do wysłuchania wspomnień związanych z powstawaniem tej najpopularniejszej portalowej gry fabularnej. Więcej na stronie wydawnictwa.

Mass Effect 2

Plotki na temat DLC do Mass Effect 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Destructoid.com ujawnił dodatki DLC przeznaczone dla drugiego flagowego tytułu studia BioWareMass Effect 2. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale biorąc pod uwagę źródło, którym jest Microsoft Expert Zone, można uznać, że są one prawdziwe.

Zdaniem redaktorów z Destructoid.com udostępnione zostały już materiały z Mass Effect 2 przez Microsoft Expert Zone, których celem jest zapoznać partnerów biznesowych z drugą częścią tej gry cRPG osadzonej w realiach kosmosu. Same dodatki DLC mają oferować począwszy od nowego ekwipunku, a na nieznanych galaktykach i kampaniach kończąc. Wszyscy zainteresowani będą mogli je pobrać przez tzw. „Cerberus Network” – do niedawna nieznany system dystrybucji, do którego dostęp będzie możliwy przez samą grę.

Wczytywanie...