Champions Online

Nowości w C-Store Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dziś oficjalny sklep C-Store, w którym gracze Champions Online mogą kupować ciężko oszczędzane Crypitc Points, oferować będzie nowe produkty.

Możemy kupić nie tylko dodatkowe sloty na postacie, jak też oczywiście dodatkowe stroje dla naszych herosów, ale także specjalne figurki czy zabawki. Wśród ciekawostek znajdziemy haloween'owy strój czy też pełną zbroję... samuraja.

Wszystkie nowości można obejrzeć pod tym adresem.

champions onlinechampions online
Star Trek Online

Star Trek Online w 2010

Dodał: , · Komentarzy: 0

Craig Zinkievich z Cryptic Studio w wywiadzie udzielonego serwisowi Videogamer oficjalnie potwierdził przybliżoną datę wydania Star Trek Online.

Niestety na ten tytuł poczekamy do pierwszego kwartału 2010 roku, czyli gra powinna ukazać się między styczniem a marcem przyszłego roku. Na pocieszenie Craig potwierdził także, iż wkrótce rozpoczną się beta-testy. My jednak wolelibyśmy bardziej precyzyjną datę wydania.

Wspomniany wyżej wywiad znajdziecie pod tym adresem.

Dragon Age: Utracony Tron

"Utracony Tron" już w ten piątek!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W najbliższy piątek (23.10) prawdziwa gratka dla fanów nadchodzącej produkcji BioWare: Dragon Age: Początek. Na półki księgarni w całym kraju nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się książkowy prequel do wydarzeń przedstawionych w grze. Powieść "Dragon Age: Utracony Tron" Davida Gaidera opowie nam losy Marica, przyszłego króla Ferelden i ojca Cailana, którego spotkamy w grze. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z tym tytułem!

Utracony Tron – Okładka
RPGi tekstowe

Przeglądarkowy Dragon Age

Dodał: , · Komentarzy: 1
www, przeglądarka, gra, dragon age

Chociaż nowy produkt BioWare Dragon Age: Początek jeszcze nie trafił na sklepowe półki, to już planowana jest wersja przeglądarkowa tytułu. Na oficjalnym blogu możemy przeczytać, że Dragon Age Journeys: The Deep Roads ma być przeznaczony dla jednego gracza i posiadać system turowy, świetnie znany z serii Heroes of Might and Magic, a to wszystko w formie Flash. Fabuła ma się rozgrywać w okolicach Orzammar, krasnoludzkiego miasta, które atakowane jest przez mroczny pomiot. Cechy gry, takie jak klasy, talenty, dźwięki i muzyka mają pochodzić z Dragon Age: Początek. Nie ustalono jeszcze daty premiery, ale nie należy się tego spodziewać przed wypuszczeniem na światło dzienne samego Dragon Age: Początek.

Dungeons&Dragons

Grafiki z Primal Power

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Wizards of the Coast opublikowała dziś galerię grafik z podręcznika do czwartej edycji Dungeons&Dragons o nazwie Primal Power.

Zgodnie z przeznaczeniem tego suplementu, dyrektor artystyczny projektu Jon Schindehette zadbał, aby grafiki prezentowały siłę płynącą wprost z natury. Całość możecie obejrzeć w tym miejscu.

primal powerd, dungeon
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Auriel's Retreat

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawił się nowy, ciekawy mod do The Elder Scrolls IV: Oblivion. Auriel's Retreat doda całkiem nowy świat do znanego już na wskroś Tamriel i Drżących Wysp.

oblivion, the elder scrolls, modoblivion, the elder scrolls, mod

Autor, kryjący się za nickiem lance4791, twierdzi, iż to jego pierwszy modyfikacja. Trzeba przyznać, iż widoczki są naprawdę urzekające. Zaraz po instalacji otrzymamy specjalną książkę, dzięki której poznamy czar pozwalający na stworzenie portalu do Auriel's Retreat. Bez obaw – po jego przekroczeniu w każdej chwili będziemy mogli tą samą drogą wrócić. Znajdziemy nowe obszary, domy do zamieszkania, jak i biblioteki pełne książek. Co ciekawe, w ostatnich z nich zobaczymy nie tylko pozycje z podstawki czy dodatków, ale także z Morrowinda.

Po więcej szczegółów zapraszam pod ten adres.

Gry planszowe i karciane

Kuźnia Gier na Targach w Essen

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj trzon ekipy Kuźni Gier wyjeżdża do Niemiec na Targi Gier w Essen. Na targach premierę będą miały Kingpin (z grafikami Roberta Adlera) oraz angielska edycja gry karcianej Wiedźmin – The Witcher: Adventure Cardgame. Ponadto będziemy tam prezentować pozostałe 5 naszych międzynarodowych tytułów: Wolsung: the Boardgame, Rice Wars, Kung Fu, Mozaika i Wypas.

Zapraszamy do hali 4 na stoisko 4-121

"Relacja na żywo" z Essen prowadzona będzie na blipie Puszona – dostępnym w prawej kolumnie strony głównej Kuźni Gier – kuzniagier.pl.

Game Exe

Ogłoszenie zwycięzców

Dodał: , · Komentarzy: 0

Bardzo mi miło poinformować, że na drodze losowania udało nam się wyłonić laureatów konkursu zarówno "Wampiraci: Czarne serce", jak i "Risen". W puli nagród pierwszego z nich znajdowały się trzy egzemplarze książki pt. "Wampiraci: Czarne serce", które trafią do: Izabelli D. z Poznania, Doroty Z. z Płok oraz Pawła K. z Opola. Całej trójce serdecznie gratuluję!

W drugim konkursie czekały na Was cztery sztuki gry "Risen". Od dziś ich właścicielami są: Tomasz J. z Białej Podlaskiej, Krzysztof K. z Poznania, Maciej Z. z Mogilna oraz Ewa Sz. z Jasła. Gratulacje!

Wszystkich czytelników gorąco zachęcam do wzięcia udziału w pozostałych konkursach!

Mass Effect 2

Pierwsze efekty tworzenia komiksu!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiedzieliście, że BioWare wypuści komiks Mass Effect? Tak? Nie? Jakakolwiek jest Wasza odpowiedź na to pytanie, informujemy dziś krótko i zwięźle, że w internecie ukazało się siedem pierwszych stron komiksu. Pod tym adresem można je znaleźć. Po angielsku, bo po angielsku, ale przecież bariera językowa nie powinna powstrzymać prawdziwych fanów od chwycenia za słownik, prawda?

Swoją drogą opiekunami projektu są ludzie kryjący się pod nazwą 'Dark Horse'. Firma ta odpowiedzialna jest za takie tytuły jak Hellboy, słynna panienka Buffy pogromczyni wampirów czy Conan Barbarzyńca. Samym pisaniem historii komiksu zajął się człowiek odpowiedzialny również za historię Mass Effect 2, Mac Walters.

Wczytywanie...