Czarne Serce - Wampiraci #4

Czarne Serce
Ocena użytkowników
9.6 Średnia z 10 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Strzeż się czarnego serca…

Nowy statek wampiratów grasuje po oceanach, siejąc postrach i zniszczenie. Gdy odpływa przed świtem, na nabrzeżu można znaleźć czarną królową kier. To znak rozpoznawczy pięknej Loli Lockwood, która nosi dziwny tatuaż wokół oka, a krew sączy z drogocennego weneckiego kieliszka.

Zuchwałe zbrodnie wywołują gniew Federacji Pirackiej. Cheng Li staje na czele elitarnego oddziału łowców wampirów. Jej tajną bronią jest Connor Tempest.

Grace, wstrząśnięta wyborami brata, poznaje tymczasem rodzinne sekrety. Przeszłość kryje straszliwą prawdę… ale i obietnicę.

Kim naprawdę są Grace i Connor?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Czarne serce" to podtytuł kolejnego tomu "Wampiratów", fantastycznej serii opowiadającej o losach dwójki bliźniąt, które los rozrzucił po świecie. Czarne serce to również znak, jaki wymalowany dookoła oka noszą wampiry dowodzone przez równie piękną, co niebezpieczną Loli Lockwood. I to właśnie Lola będzie tą, wokół której kręci się cała akcja czwartego tomu. Przyznam szczerze, że do książki podszedłem z mieszanymi uczuciami. Nie jestem i nigdy nie byłem zagorzałym fanem pirackich opowieści,... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Imperium Nocy
    #5 Imperium Nocy
Wczytywanie...