Fallout 3

Pierwsza dyszka Fallouta 3

Dodał: , · Komentarzy: 1

Mimo, że do jego premiery pozostało jeszcze parę dni, dziennikarze amerykańskiego magazynu Official Xbox Magazine mieli już okazję zagrać w najnowszą produkcję Bethesdy Softworks. Jaki był końcowy werdykt? Konsolowa wersja Fallouta 3 otrzymała najwyższą z ocen, a mianowicie 10/10!

Jeden z fragmentów recenzji brzmiał: "Dzięki swej wciągającej fabule, ogromnemu światu, umiejętnie konstruowanej stronie RPG oraz pełnym napięcia strzelaninom Fallout 3 całkowicie, kompletnie zwraca Wam wydane nań 60 dolarów.". Z jednej strony taka ocena może nas zapewnić, że najnowsza część nie straci klimatu poprzedników, mimo, że Bethesda nie jest w żaden sposób powiązana z tą kultową serią. Z drugiej nie należy zapominać, że jest to dopiero pierwsza recenzja i to w dodatku na Xboxową wersję.

Książki fantastyczne

Ślady, krew i trupy, czyli kolejne kokursy!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się dwa nowe konkursy, współorganizowane z wydawnictwem Fabryka Słów. Do wygrania są po trzy sztuki antologii „Zachowuj się jak porządny trup” (czytaj recenzję) licznych czeskich i słowackich autorów oraz „Śladu krwi” Tanyi Huff (czytaj recenzję). Wystarczy zmysł szperacza oraz wiedza o trupach mniej lub bardziej żywych. Aby wejść na strony konkursowe wystarczy kliknąć w jedną z poniższych okładek. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Dragon Age: Początek

Przedstawiciele studia BioWare poinformowali, że mimo wcześniejszych planów aby gra ta ukazała się tylko i wyłącznie na PC, światło ujrzą też wersje konsolowe.

Ponadto potwierdzają także, że wersja na PC będzie wydana wcześniej od konsolowej – na początku roku pańskiego 2009. Czekamy zatem.

Wiedźmin

Społecznośc działa – "Duma poety"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Społeczność wiedźmińska opublikowała następną modernizację. Mod nazywa się "Poet's Pride". Zadaniem Geralta tym razem jest odzyskanie ukrytej lutni. Lutnia skryta przez obrażonego elfa, który w ramach zemsty przygotował dla nas pewną łamigłówkę.

Spróbuj swoich sił i opowiedz nam o swoich wrażeniach! Powodzenia! ;)

Moda można ciągnąć stąd.

PS. Krasnoludki szepczą, że do końca listopada naszym oczom ukażą się jeszcze co najmniej 3 mody!

Diablo III

Diablo 3 – dostępne trailery

Dodał: , · Komentarzy: 4

Mephisto, Diablo, oraz Baal pokazali czym teraz władają – Diablo 3. Nie będę się rozpisywał. Zobaczcie jak będziemy mogli siec hordy pokemo... znaczy się potworów.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Reszta w rozszerzeniu newsa.

Diablo III

Najpierw Starcraft, potem Diablo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rob Pardo, jeden z pracowników firmy Blizzard, zdradził z absolutną pewnością, iż trzecia część Diablo trafi na półki sklepowe zaraz po premierze Starcrafta II. Czy chodziło tu o pierwszą część trylogii tego RTS'a czy też o całość, wciąż nie wiadomo. Tym samym uciął wielotygodniowe spekulacje i teorie spiskowe dziejów na temat, która z wyżej wymienionych gier zadebiutuje pierwsza na rynku światowym. Choć inne wyjście wydawało się niedorzeczne, to twórcy zdecydowali się rozwikłać tę kwestię dla spokoju swojej duszy i skrzynek mailowych. Oczywiście o dokładniejszej dacie premiery obu dzieł możemy obecnie pomarzyć, w tej kwestii ekipa Zamieci jak zwykle nabrała wody w usta i nie pisnęła ani słówka.

Afterfall

Afterfall – FAQ już dostępny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Nicolas Intoxicate, twórcy pracujący obecnie w pocie czoła nad post-apokaliptyczną produkcją Afterfall, udostępnili pierwszy FAQ poświęcony właśnie tej grze. Choć długością to on nie grzeszy i ograniczono się tylko do ujawnienia podstawowych informacji, to z pewnością pozwoli on nam uzupełnić naszą wiedzę o kilka ciekawych danych. Rzeczony spis znajdziecie pod tym adresem.

World of Warcraft

WoW: Patch 3.0.2 – Echoes of Doom

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś do World of Warcraft została wprowadzona łatka, będąca ostatnią przed wprowadzeniem dodatku Warth of the Lich King. Patch oznaczony numerem 3.0.2 wprowadza do gry wiele zmian. Jedną z nich jest system osiągnięć, których do zdobycia na chwilę obecną jest aż 750. Nastąpiły również zmiany w drzewkach talentów wszystkich klas. W grze pojawia się także Stormwind Harbor, jednakże jeszcze do Northrendu z niego dostać się nie można, podobnie jak z nowej wieży dla Zeppelina przy Undercity oraz Orgrimmar. Dodatkową opcją interface'u jest kalendarz, w którym pojawiają się informacje na temat najważniejszych eventów w świecie Warcrafta, oraz można w nim umieścić informacje gildyjne, takie jak rajdy czy spotkania.

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.

Wczytywanie...