Vampire: The Masquerade - Bloodlines

VtM – Bloodlines Nieoficjalny patch v5.7

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nieustannie trwają prace nad nieoficjalnym patchem dla Vampire: Bloodlines. Patch będzie zawierał następujące zmiany:

  • Odnowiony zostanie dialog z Lucky Star pod koniec gry.
  • Przeniesienie Fat Larry'ego do 'Confession alley' oraz odnowienie nagrody Fae Charm.
  • Odnowienie wszystkich bełtów oraz naboi możliwych do kupienia.
  • Zwiększenie dokładności karabinu.
  • Zwiększenie obrażeń po upadku.
  • Oraz wiele innych zmian.
Inne

Stargate Worlds – Beta już niedługo!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cheyenne Mountain Entertainment ogłosiło, że już niedługo bo 15 października otworzą się Chapa'ai dla pierwszych zespołów Tauri. Jak powiedział producent Dan Elggren: "Od teraz aż do premiery, wszystko nad czym się skupiamy to dopracowywanie i zabawa." Zapisy do beta-testów wciąż trwają. Jeśli chcesz możesz dokonać rejestracji na tej stronie. Premiera Stargate Worlds zaplanowana jest wstępnie na rok 2009.

Logo Stargate Worlds
Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

Storms of Zehir – Trailer!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM linkiem znajduje się pewien filmik, którym mogą się zainteresować najwierniejsi fani serii NWN. Dlaczego tylko najwierniejsi? Ano dlatego, że zajmuje on ~130mb i trwa niecałe... 50 sekund. Ale w końcu czego się nie robi dla jakości HD i ukochanej gry.

Storms of Zehir ma oferować graczom to co tygryski lubią najbardziej czyli m.in.:

  • Możliwość dowolnego kompletowania i ekwipowania drużyny.
  • Liczne lochy do zwiedzania.
  • Nieliniowy świat gry, po którym będziemy mogli się dowolnie poruszać!
Fable 2

Studio Lionhead na oficjalnym blogu developerskim zajmującym się tematyką Fable 2, ze smutkiem poinformowało, iż Limitowana Edycja Kolekcjonerska została uszczuplona o kilka elementów. Oznacza to, że fani oczekujący wcześniej zapowiadanego pakietu mogą się srogo zawieść, gdy po otwarciu przesyłki nie znajdą w niej specjalnego metalowego pudełka, pięciu ozdobnych kart przeznaczenia oraz figurki Hobbesa. Ze starego zestawu ostał się tylko ozdobny box, unikalny kod do usługi Xbox Live! oraz DVD z filmem "Making-of". Wszystko to spowodowane jest problemami zaopatrzeniowymi.

Uboższa oferta przyczyniła się do zredukowania kwoty, którą musimy uiścić o całe 10 $ (obecna cena to 69,99$). Studio Lionhead obiecało także, że wkrótce dla zainteresowanych pojawi się specjalny plik pdf, na którym znajdziemy utracone pięć kart gotowych do wydrukowania w domowym zaciszu. Wątpliwe jednak, żeby to zmniejszyło negatywne emocje wściekłych kupców.

Książki fantastyczne

Zbawiciel nadszedł

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj odbyła się premiera pierwszego tomu najnowszej powieści autorstwa Miroslava Žambocha o jakże zachęcającym tytule "Mroczny Zbawiciel". Każdy fan Žambocha już może się przekonać, czy R.C., "podrzynający gardła", "rąbiący głowy" i "nonszalancko wkładający spluwę w usta samego boga za odpowiednią cenę" jest rzeczywiście taki twardy, jak o nim mówią. Z okazji premiery na stronie Fabryki Słów pojawiły się ilustracje z książki, stworzone przez Filipa Myszkowskiego. Zapraszamy do oglądania pod ten link.

Sacred 2

Sacred 2 – premiera 10 października

Dodał: , · Komentarzy: 0

Powoli szykujcie swój portfel na wielkie odchudzanie. Jak podaje firma Cenega Polska, wyłączny dystrybutor Sacred 2: Fallen Angel na terenie Polski, długo oczekiwana produkcja przez wszystkich miłośników gatunku hack'n'slash oraz kontynuacja szczodrze nagradzanego hitu sprzed 4 lat, trafi na półki sklepowe już 10 października.

Gra trafi do sieci sprzedaży w dwóch wersjach – Edycji Standardowej (99,90 zł.) oraz Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej (149,90 zł.).

Nie pozostaje nam nic innego, tylko uzbroić się w cierpliwość. Jeszcze siedem dni...

Fable 2

Fable II na PC?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszyscy szczęśliwi posiadacze Xbox'ów 360 doczekają się premiery już 24 października. Wśród reszty graczy ciągle krąży i powraca bez odpowiedzi pytanie – czy Fable II kiedykolwiek zostanie wydane na komputery stacjonarne? Niestety, Peter Molyneux również jej nie udzielił...

Ojciec owego projektu ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że Fable II zostanie w przyszłości wydane na PC'ty. "Widzicie, wysnuliście już tyle różnych domysłów, że zostawię was z tą sprawą sam na sam. Jak sobie możecie wyobrazić, przez poruszanie takich tematów popadam w ogromne tarapaty. Muszę być niezwykle ostrożny." – odpowiedział.

Wszystko wskazuje na to, że ogromna cierpliwość i modlitwa to jedyne rzeczy, które na chwilę aktualną pozostały wszystkim posiadaczom blaszaków.

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

LoTRO Mines of Moria

Dodał: , · Komentarzy: 0

Panowie z Turbine – twórcy Lord of The Rings Online – udostępnili w sieci krótki filmik prezentujący ich dokonania w kwestii rozszerzenia Mines of Moria. Film ów pokazuje jedną z bardziej charakterystycznych istot z prozy Tolkiena, a mianowicie Balroga. Oczywiście twórcy nie szczędzą na przymiotnikach i opisują epizod ze spotkaniem z ognistym demonem tak jakby miało to być coś po czym opadną nam szczęki. Niestety jak sami się przekonacie wszystko wygląda zaledwie przeciętnie, by nie powiedzieć biednie. I co z tego, że rzekome jaskinie powstały w innowacyjnej technologii, która polega na rzeczywistym tworzeniu/modelowaniu terenu (najpierw kawałek terenu odpowiedzialny za 'podłogę', a potem osobny 'sufit' i grywalny świat pomiędzy nimi), a nie tylko na abstrakcyjnym składaniu elementów skoro niczym wszystko to jest po prostu nijakie. Z resztą oceńcie sami: KLIK. Proza Tolkiena chyba zasługuje jednak na coś więcej...

Gothic 3: Zmierzch Bogów

Gothic 3: Forsaken Gods – nowy trailer

Dodał: , · Komentarzy: 1

Firma JoWooD Production, na swej oficjalnej stronie internetowej, zamieściła kolejny trailer z nadchodzącego dodatku do Gothic 3 – Forsaken Gods. Krótki niczym zasłużone wakacje, bo trwający czterdzieści pięć sekund, filmik skupia się przede wszystkim na opcji, która najbardziej kulała w podstawce – walce. Dowiadujemy się z niego także o przybliżonej dacie premiery tej nadchodzącej produkcji. Według obietnicy zawartej w materiale filmowym już w listopadzie, będziemy mogli ponownie zagłębić się w świat gry Gothic. Czcze gadanie producentów czy szczera prawda ? O tym przekonamy się niedługo.

Rzeczony trailer znajdziecie pod tym adresem. Jak zwykle życzymy miłych wrażeń ! ;)

Wczytywanie...