Sacred 2

Wstępne wymagania systemowe Sacred 2

Dodał: , · Komentarzy: 3

Twórcy gry z firmy Ascaron podali wymagania sprzętowe dla swej najnowszej produkcji – oczekiwanego Sacred 2. Jednocześnie podkreślają, iż mogą jeszcze ulec zmianie z powodu ciągłych prac nad optymalizacją silnika gry.

Wymagania systemowe dla Sacred 2 na dzień dzisiejszy prezentują się następująco:

King's Bounty: Legenda

Jeszcze nie ukazała się gra, a twórcy już myślą o dodatku. 1C i Katuri organizują konkurs na przygody i zadania, które znajdą się w dodatku do King's Bounty.

Zgłaszane przygody muszą spełniać poniższe wymagania:

  • logiczność, prostotę i grywalność
  • zgodność rozgrywki z KB
  • interesująca historia

Najlepsze pomysły zostaną wykorzystane w grze, zaś ich twórcy wymienieni w zakładce autorów ("Credits").

Zgłaszać należy się na forum.

World of Warcraft

Jeszcze zanim Król Licz i jego Plaga zaatakowała Lordaeron wykuto ostrze, które w rękach Alexandrosa Mograine stało się legendarne. Z czasem tak broń, jak i jego właściciel stały się jednym... Ashbringerem. W oczekiwaniu na ostatni z zapowiedzianych do tej pory dodatków do World of Warcraft, Wildstorm i Blizzard Entertaiment stworzyły cztery mini-serie o historii Ashbinger'a.

Zainteresowanych zapraszam do czytania i oglądania pod tym adresem.

Wiedźmin

Wiedźmini do boju!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Znasz się na... żartowałem, nie będę wymieniać tego wszystkiego. Ekipa CDPR poszukuje świeżej krwi. Chciał(a)byś do nich dołączyć? Nic prostszego. Odwiedź stronę to się dowiesz kogo szukają. A jak masz swoje propozycje możesz wysłać zgłoszenie na adres: jobs@cdprojekt.com

Jednak robisz to na swoją odpowiedzialność. Redakcja Gameexe.pl od tego umywa ręce... zresztą... zobacz sam kim się możesz stać! Nie klikaj na rozszerzenie newsa.

Tabula Rasa

Kłopoty NCsoft – część trzecia

Dodał: , · Komentarzy: 1

Od kliku tygodni napływają do graczy informacje o kłopotach finansowych koreańskiego giganta – firmy NCsoft. A to, że Tabula Rasa nie spełniła oczekiwań, a to o zwolnieniach pracowników i wstrzymaniu kilku projektów. Zła moneta niestety się nie odwraca. Wczorajszego dnia poinformowano, że wstrzymano prace nad tajemniczym projektem, który nie został nigdy ujawniony. Na dodatek wieść gminna niesie, że już niedługo pożegnać się ze swoimi posadami w NCsoftu Brighton, będzie musiało kolejne pięćdziesiąt osób. Póki co wszystkie plotki na ten temat sprawdzały się w stu procentach.

Nie są to optymistyczne wieści dla fanów Tabula Rasa. Powoli słabnie popularność gry i przynosi ona same starty. Na 54 miliony funtów włożonych w produkcje, zwróciła ona zaledwie 2,7 miliona. Obok również cieszącej się coraz mniejszym zainteresowaniem Dungeon Runners jest to najpoważniejszy kandydat do odstrzału. Przynajmniej dla zachodnich rynków, bo na wschodzie wciąż toczą zażarty bój o prymat.

Czym jest to spowodowane? Odpowiedź jest prosta – World of Warcraft i Age of Conan.

Final Fantasy

Final Fantasy na Tokio Game Show

Dodał: , · Komentarzy: 0

Square Enix opublikowało listę tytułów, które będą reprezentowane podczas zbliżającego się Tokio Game Show 2008. Wśród nich nie mogło zabraknąć gier z serii Final Fantasy: FF XIII, FF Versus XIII oraz FF Agito XIII. Oczekiwanie na dalsze informacje mogą nam umilić filmiki z gry, które znajdziemy tutaj. Uwaga na krzaczki. ;)

Afterfall

O Afterfallu w Rzeczpospolitej

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gazeta "Rzeczpospolita" w swym poniedziałkowym wydaniu opublikowała artykuł o grze Afterfall – ambitnym, post-apokaliptycznym cRPG studia Nicolas Intoxicate. Obecnie będąca w fazie prac produkcja, już dziś wzbudza ogromne nadzieje i zainteresowanie. Czego możemy dowiedzieć się z publikacji ? Między innymi o nadziejach firmy oraz możliwych drogach opłacania i reklamowania gry. Każdy kto jednak nie nabył w poniedziałek gazety, nie ma powodów do zmartwień. Rzeczony artykuł został opublikowany w internetowym wydaniu dziennika, a znajdziecie go pod tym adresem.

Warto poinformować, że od kilku dni ponownie działa oficjalna strona projektu. Póki co niewiele możemy się z niej dowiedzieć, gdyż praktycznie każdy dział świeci pustkami. Twórcy obiecują jednak, że taki stan nie potrwa długo i zasoby serwisu będą systematycznie powiększane. Pozostaje nam tylko zaufać im słowom.

Czy Afterfall powtórzy sukces Wiedźmina? Wszystko okaże się w 2010 r. Póki co fani, którzy spisali trzeciego Fallouta na straty, mają nowy obiekt westchnień ;)

Guild Wars: Factions

Weekendowy event w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet przewidziała na nadchodzący weekend mały event w grze. Gracze otrzymają podwójne punkty Kurzicków oraz Luksonów. Rzecz jasna nie za darmo – należy wziąć udział w Competitive Missions w Kopalni Jadeitu oraz Forcie w Osikowym Lesie. Cały event zakończy się w niedzielę tuż przed północą.

Champions Online

Jeszcze więcej o Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tapety mogły tylko wzmóc apetyt, ale nic straconego. Pojawiają się kolejne artykuły i zapowiedzi dotyczącego tego komiksowego MMORPG-a, więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić do czytania:

Wszystkie teksty są w języku angielskim.

Wczytywanie...