posiadlosc
Książki fantastyczne

Czarnoksiężnicy z krainy osobliwości

Dodał: , · Komentarzy: 8

Co ma ze sobą wspólnego kapral Marchewa i adwokat walczący ze smokiem? Czy rycerz okrągłego stołu i pijany farmer zdobędą taboret na którym spocznie św. Graal? Jak to możliwe, że pewne książki zmieniają same swoją treść i co łączy poważnego autora SF z "Playboyem"? Na te i wiele więcej pytań poznacie odpowiedź po przeczytaniu zbioru opowiadań pt: "Czarnoksiężnicy w krainie osobliwości – Humoreski fantasy". Śmietanka najlepszych autorów SF i fantasy została oto zebrana między okładkami jednej książki! Obszerniejsza recenzja dostępna tutaj -> KLIK.

Natomiast my – portal GameExe oraz Prószyński i s-ka – pragniemy poinformować, że już jutro ruszy pierwszy konkurs, w którym będzie można wygrać trzy egzemplarze tej książki, która wprawi w dobry humor nawet największego ponuraka! Szczegóły już niedługo.

Wiedźmin

Dzisiejszego dnia w serwisach IGN, Gametrailers oraz w specjalnym kanale gram.pl na YouTube, został zamieszczony wyczekiwany przez wszystkich graczy i fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego oficjalny gameplay gry "Wiedźmin". Oczekiwać możemy od niego doskonale zaprojektowanych lokacji oraz innych rewelacyjnych składników gry, między innymi systemu walki, drzewka rozwoju postaci, użycia znaków i medytacji.

Poza tym pojawiły się trzy nowe artykuły na temat gry w serwisach Jeuxvideo.com, Shacknews oraz Gamespy.

Wiedźmin

Wiedźmin – chat z ekipą CD-Projekt Red

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dokładnie dzisiejszego dnia około godziny 15:00, na kanale IRC serwisu gram.pl, odbędzie się chat z ekipą "Wiedźmina", która bezpośrednio maczała palce w przygotowaniu prezentacji tej gry na tegorocznym Games Convention w Lipsku. Jest to unikalna okazja dla tych graczy, którzy nie mogą już doczekać się gry i czekają na każdą informacje z nią związaną oraz dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali czy wydać na nią pieniądze.

W skład przedstawicielstwa studia odpowiadającego na pytania wejdą:

  • Marek Ziemak (designer)
  • Jerzy Cichocki (Global Brand Manager)
  • Łukasz Mach (PR Manager)
  • Michał Kiciński – Joint CEO

W moderowanej dyskusji, która ma się skupiać przede wszystkim na zakończonych w tamtym tygodniu targach, może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkowniku serwisu gram.pl.

Dokładniejsze informacje zostaną ujawnione na chwilę przed rozpoczęciem chata. Dodatkowo serwis zaleca zweryfikowanie poprawności działania kanału i w razie potrzeby aktualizacje pakietu Java. Nie pozostaje nam więc nic innego jak zastanowić się nad pytaniem jakie chcemy zadać ludziom, którzy byli na targach i widzieli jakie reakcje wywoływało ich dzieło.

Game Exe

Nowe artykuły

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zasoby GameExe.pl powiększyły się dzisiaj o dwa nowe artykuły. Przyszłych fanów (zwykłych też) zapraszamy do lektury recenzji “polskiego Obliviona” znanego pod nazwą Two Worlds. Mamy też coś dla miłośników gier MMO – zapowiedź nadchodzącego wielkimi krokami Age of Conan: Hyborian Adventures. Zachęcamy do czytania!

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Shattering the Frozen Throne...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie drugiego dodatku do WoW'a tj. Wrath of the Lich King, pojawił się trzeci a zarazem ostatni rozdział o powstaniu tytułowego Króla. Dowiedz się jak w następstwie Trzeciej Wojny powstał najpotężniejszy i najprzebieglejszy osobnik, którego Azeroth kiedykolwiek gościł. Tekst można przeczytać tutaj.

Książki fantastyczne

Już w nadchodzącą sobotę...

Dodał: , · Komentarzy: 2

...w naszym portalu rozpoczniemy pewien nowy etap. Na chwilę obecną powiem, że można będzie się wykazać twórczo, a najlepsza twórczość zgodnie ze wszelkimi prawidłami zostanie przez nas odpowiednio doceniona. Szczegóły już wkrótce, trwajcie w... (nie, nie w takiej jednej telewizji) cierpliwości. Na pewno będzie wesoło, to mogę obiecać. ;)

Arcania: Gothic 4

Gothic 4: Genesis

Dodał: , · Komentarzy: 7

Na ostatnich targach GC, Spellbound – Studio ujawniło kilka ciekawych informacji. Mianowicie czwarta część sagi Gothic nazywać się będzie "Genesis" – (hebr. – "początek"). Dowiedzieliśmy się także, że nowa część opierać się będzie na silniku graficznym Vision Engine.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan nagrodzony na targach GC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Age of Conan, uczestniczący w tegorocznych targach Games Convention w Lipsku, otrzymał nagrodę w kategorii "Najlepsza gra sieciowa". Otrzymał również nagrodę OMEGA od niemieckiego stowarzyszenia czasopism o grach sieciowych. Nadchodzący MMOPRG stanął w szranki z sieciowymi grami wszystkich platform oraz gatunków. Do tej drugiej nagrody nominowane były takie gry jak: Warhammer Online, Hellgate: London oraz Unreal Tournament 3.

GC jest ciągle w toku i nadal można na nim zobaczyć AoC. Gra pokazywana jest na stoisku Microsoftu, Eidos oraz prasie za zamkniętymi drzwiami. Można tam zobaczyć m.in. dwa tryby PvP: oblężenia oraz mini-gry.

Oblężenia oraz bitwy w trybie PvP są jednymi z najbardziej oczekiwanych elementów gry. Wiemy jak wielki wpływ mają te targi na przemysł gier komputerowych, dlatego też wybraliśmy je jako arenę na pierwszy pokaz tych elementów.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Wrath of Lich King oldschool?

Dodał: , · Komentarzy: 0

World of Warcraft jest obecnie chyba najbardziej rozbudowanym i najbardziej znanym MMORPG. Chyba nikt nie ma wątpliwości do tego dlaczego tak duże zaangażowanie Blizz wkłada w uatrakcyjnienie rozgrywki i w tworzenie nowych dodatków. Jak poinformował Jeffrey Priest z Blizzarda nadchodzący dodatek Wrath of Lich King ma dostarczyć graczom wszystkiego tego czego zabrakło w The Burning Crusade oraz tego za co pokochali podstawkę owego MMO. Ma on być naprawdę mroczny i wciągający. Świadczy o tym chociażby klasa Death Knight oraz zbroje projektowane specjalnie dla niego. W mroźnej krainie Northrend przyjdzie nam się zmierzyć z 15 metrowymi olbrzymami którzy napewno zapewnią rozrywkę. Jedno jest pewne. Żaden fan serii nie będzie czuł się zawiedziony. Każdy z was kto grał w Warcraft 3: Frozen Throne zapewne wie co mam na myśli. Tylko czy serwerom WoW'a nie grozi "powódź Arthasów"? Poczekamy, zobaczymy.

Wczytywanie...