Faerun

Na ulicach Wrót Baldura coraz częściej mówi się o wezwaniu doradców przez Marszałka, którzy będą mieli pomóc w rozwiązaniu wielu ciężkich spraw jakie dręczą owe miasto. Ludzie sceptycznie podchodzą w rozmowach do tej jeszcze niczym nie potwierdzonej informacji. Nie wierzą, iż obce osoby z nie wiadomo jakich krain będą w stanie pomóc w zażegnaniu chaosu...

Inne

Bllizzard szuka ludzi

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard Entertainment poszukuje utalentowanych i doświadczonych projektantów interfejsu graficznego stron internetowych. Projektanci mieliby pomóc w realizowaniu przyszłych projektów online. Umiejętność tworzenia interaktywnych prototypów w Flashu stanowi duży plus. Doskonała komunikacja werbalna oraz pisemna jest wymagana, po to aby designer mógł jasno i czysto przedstawić swoje pomysły różnym grupom osób i pomoże to w stworzeniu stałego kierunku projektu.

Jeśli ktoś chciałby nawiązać współpracę z firma Blizzard powinien wysłać swoje zgłoszenie na resumes@blizzard.com. Wymagania i inne informacje na ten temat są na TEJ stronie.

Neverwinter Nights 2

Aktualizacja działu NWN2

Dodał: , · Komentarzy: 1

Korzystając z wakacyjnej aury postanowiliśmy trochę posiedzieć w zacienionych zaciszach naszych domków i przygotować małą aktualizacje działu o Neverwinter Nights 2. Tym razem zamieszczamy gratkę dla wszystkich maniaków DIY (do-it-yourself). Najpierw mały poradnik zawierający informacje ogólne o rzemiośle, a zaraz za nim... zbiór wszystkich przepisów na bronie, zbroje i magiczne cuda. Zatem zakasajcie rękawów, załóżcie rękawice i ochronne okulary i do warsztatu!

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

World of WarCraft – Wrath of the Lich King, to nadchodzący dodatek jednej z najpopularniejszych gier mmorpg. To nie plotki, Blizzard udostępnił specjalną stronę, gdzie umieszczone są informacje, artworki, screeny i wiele innych ciekawych rzeczy.

Na razie to tylko ogólne informacje, ale wiadomo, że twórcy WoW'a nie śpią. Na tej stronie, możemy się dowiedzieć co nie co więcej oraz zobaczyć teaser trailer.

Wiadomo już, że nadchodzący dodatek przyniesie:

  • Nową klasę – Death Knight.
  • Maksymalny level zostanie podwyższony do 80.
  • Nową profesję – Inskryption.
  • Nowy kontynent Northrend.
  • Możliwość oblężenia fortec, uszkadzania budynków.
  • Możliwość zmiany fryzury podczas gry oraz wprowadzone zostaną nowe tańce ;)
  • Nowe podziemia, które zawierać będą niebezpieczne monstra oraz ogromne skarby.
  • I wiele wiele więcej.

Zostaje nam cierpliwie czekać na więcej informacji i oczywiście na "Wrath of the Lich King".

Wczytywanie...