outpost
Guild Wars

Masowe beta testy w Guild Wars: Factions

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet i NCsoft zapowiedzieli, iż już 24 marca 2006 roku gracze z całego świata będą mogli wziąć udział w beta testach dodatku do Guild Wars – Factions. Udział w beta testach będą mogli wziąć wszyscy posiadacze GW i dodatkowo otrzymają oni możliwość zaproszenia do gry trzech swoich przyjaciół! Dostęp do beta testów będą mieli również ci, którzy zakupią pre-order dodatku. Będzie on zawierał: pre-order CD, klucz dostępu do bety GW:F, klucz dostępu dla przyjaciela, 14 dniowy/10 godzinny klucz dostępu do GW, poradnik oraz przewodnik. Klucz pre-order do GW:F doda również jeden unikalny przedmiot dla każdej z dwóch nowych profesji – Rytualisty i Zabójcy. Dodatkowo posiadacze tego klucza będą mogli zacząć grę 24 godziny przed premierą gry. Zamówienia na pre-order będzie można składać od 28 lutego. Po więcej informacji zapraszam tutaj.

Neverwinter Nights 2

Neverwinter Nights 2 – trailer

Dodał: , · Komentarzy: 1

Serwis 3dGamer opublikował na swojej stronie pierwszy trailer z gry Neverwinter Nights 2. W końcu ! Może jest krótki i raczej średni, ale i tak ucieszy każdego fana oczekującego premiery NWN2. Według filmiku sama gra ma się ukazać wiosną 2006 (czyli w niedalekiej przyszłości). Plik znajduję się pod tym adresem. Miłego oglądania!

Heroes of Might & Magic V

W serwisie FilePlanet dostępne są kolejne zestawy kluczy, pozwalające na wzięcie udziału w beta testach HOM&M5. Jeżeli nie udało ci się załapać poprzednim razem – spróbuj teraz. Aby otrzymać klucz wystarczy mieć bezpłatne konto w serwisie Fileplanet i udać się tutaj, a po otrzymaniu klucza pobrać klienta gry (756.9 MB).

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Chronicle IV dostępny w grze!

Dodał: , · Komentarzy: 0

NCsoft poinformował, iż oficjalny dodatek do Lineage II – Chronicle 4: Scions of Destiny – można ściągnąć z oficjalnej strony gry. Dla tych, którzy już grają w Lineage II uaktualnienie ściągnie się automatycznie. Można również pobrać całego klienta gry z zawartym Chronicle IV (2.3 GB) stąd lub z serwisu FilePlanet. O Chronicle IV możecie poczytać tutaj. Dodatek jest całkowicie darmowy.

Inne

Znudziło wam się machanie wielkim majchrem na lewo i na prawo? Macie dość koligacenia was z różnymi Baalami i Diablami i inną rogacizną? Nudzą was chmary orków, goblinów czy innych zielońców pustoszące świat? Nie utożsamiacie się z pięknym chłoptasiem w pięknej błyszczącej zbroi? Nie rusza was magikowanie? I dobrze! Czas najwyższy trochę odpocząć od tej monotonii. Wszystkie szczury lądowe nawet niech nie próbują czytać, natomiast wilków morskich dla których dzień bez sztormu to dzień stracony zapraszam dalej.

Dungeon Lords

Łatania Dungeon Lords ciąg dalszy

Dodał: , · Komentarzy: 1

Każdy kto spotkał się z Dungeon Lords w wersji niespatchowanej mógł zrobić dwie rzeczy: albo uciec z krzykiem albo okazać się tytanem cierpliwości. Jedna z najbardziej zabugowanych gier w historii doczekała się kolejnej łatki, tym razem w wersji 1.4. Jak mówią słuchy Dungeon Lords po spatchowaniu jest bardzo przyjemną grą. Może warto spróbować? Wszystkich dość odważnych lub dość szalonych zapraszam TU po najnowszy patchyk. (uwaga! poprzednie łatki wymagane)

Wczytywanie...