Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Tym razem twórcy przygotowali coś dla słuchaczy. Już dziś możecie posłuchać krótkiego utworu "Temerian Castle Theme", który stanowi muzyczną impresję na temat słynnego pałacu...

Wyzima, nękana przez zarazę i nędzę, nie jest już tak pięknym miastem jak kiedyś. Dynamiczny rozwój ekonomiczny został okupiony podziałem na bogaczy i biedotę. Pozostał jednak symbol – wspaniały, monumentalny pałac. Symbol, który przypomina o wzniosłej przeszłości miasta i dumie zamieszkujących je mieszkańców.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Serwis Computer And Video Games opublikował wywiad przeprowadzony z przedstawicielem marketingowym Bethesdy – Petem Hinesem. Niestety nie wnosi on nic nowego do wątku Obliviona i jest po prostu zwykłą luką wypełniającą czas przed premierą tejże gry. Jednak z drugiej strony warto się nim zainteresować, gdyż Pete zdradza kilka ciekawostek na temat Fallouta 3. Gorąco zachęcamy do przeczytania! ;)

Dawn of Magic

Blood Magic – premiera w kwietniu

Dodał: , · Komentarzy: 1

Oficjalne oświadczenie Cenega Polska:

"Mamy przyjemność poinformować, że już w kwietniu do sklepów trafi doskonała gra cRPG, utrzymana w duchu bestsellerowego Dungeon Siege. Blood Magic to produkcja studia SkyFallen Entertainment, która pozwoli graczowi wcielić się w postać potężnego maga. Gra wydana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami i przystępnej cenie 99,90 złotych."

EverQuest II

Oficjalne oświadczenie Cenega Polska:

"Mamy przyjemność poinformować, że już w marcu do sklepów trafi kolejna edycja bestsellerowej gry MMORPG (ang. massively multiplayer online role playing game – fabularna gra sieciowa z udziałem wielu graczy) firmy Sony Online Entertainment. EverQuest II: Kingdom of Sky zawiera podstawową wersję gry EverQuest II oraz pakiet Kingdom of Sky, zawierający zupełnie nowe lokacje i zadania w krainie zawieszonej w chmurach ponad Norrath. Kingdom of Sky dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej i przystępnej cenie 99,90 złotych."

World of Warcraft

World of Warcraft – patch 1.11 szczegóły

Dodał: , · Komentarzy: 1

Blizzard ujawniając plany na rok 2006 podał szczegóły nowości, które wprowadzi kolejny patch 1.11. Oto one:

  • Naxxramas! – masywna nekropolia unosząca się nad Stratholme, siedziba lisza Kel’ Thuzada.
  • Położony większy nacisk PvP na otwartych terenach.
  • Zmiana talentów Szamana, Łobuza i Maga.
  • Więcej eventów i świąt w świecie gry.
  • Możliwość odpłatnego przenoszenia postaci między serwerami.
  • Poprawione forum i strona www, wliczając w to bardziej interaktywną zawartość taką jak rankingi PvP Honor i Ahn’ Qiraj.
  • nowy ośrodek danych w Europie i ciągłe podnoszenie jakości istniejących siedzib.
The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

LoTR Online – nowy concept art

Dodał: , · Komentarzy: 0

Turbine wzbogacił galerię potworów z LoTR Online: Shadows of Angmar – swego MMORPGa osadzonego w świecie Tolkienowskiej trylogii – o Goblina z Ziem Północnych. Art stwora i jego krótki opis znajdziemy pod tym adresem.

Więcej informacji o grze znajdziecie natomiast tutaj.

Wczytywanie...