Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach materiału tygodnia zespół CD Projekt RED prezentuje nam nowy screen, przedstawiający Geralta kiedy rzuca obronny Znak Queen przed walką z potworem. Jak opisują to zdarzenia:

"Wiedźmin postanowił zatrzymać się na noc w opuszczonych ruinach... Rozbił obozowisko i zaparzył wodę… Za wcześnie jednak na odpoczynek! Oto bowiem z mroku wyłonił się złowieszczy kształt, ciemniejszy niźli sama noc. Zbliżał się. Oczom Geralta ukazał się potwór, który swój plugawy wygląd zawdzięczał niechybnie eksperymentom z Podwójnym Krzyżem Alzura... tym samym, którego użyto by stworzyć ogromnego wija odpowiedzialnego za zniszczenie połowy Mariboru...

Guild Wars

Z okazji zbliżającej się premiery Guild Wars: Factions, oficjalna strona gry została gruntownie odświeżona i przebudowana. Znajdziecie ją pod tym adresem. Trzeba przyznać, że jest o wiele ładniejsza od poprzedniej odsłony, ale niestety zdecydowanie mniej funkcjonalna.

Wraz z nową stroną powróciła stara tradycja publikacji nowych tapet w każdą środę. Pierwsza z nich przedstawia nową klasę, która pojawi się w dodatku – Ritualist. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Wymagania do Obliviona!

Dodał: , · Komentarzy: 6

Na oficjalnej stronie Elder Scrolls pojawiły się minimalne i zalecane wymagania do gry na PC! Oto one:

Minimalne
 • 512MB pamięci RAM
 • procesor 2 Ghz Intel Pentium 4 albo porównywalny
 • kompatybilna karta graficzna z 128MB Direct3D
 • sterowniki kompatybilne z DirectX 9.0
 • napęd 8x DVD-ROM
 • 4.6 GB wolnego miejsca na dysku
 • DirectX 9.0c (załączony)
 • kompatybilna karta dźwiękowa z DirectX 8.1
 • klawiatura, myszka

Zalecane
 • procesor 3 Ghz Intel Pentium 4 albo porównwalny
 • 1 GB pamięci RAM
 • serie ATI X800, serie Nvidia GeForce 6800 albo wyższe
World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade – Karazhan

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard ujawnił kolejne informacje na temat pierwszego rozszerzenia do World of Warcraft – The Burning Crusade. Tym razem jest to artykuł dotyczący wieży legendarnego strażnika Medivh'a, którą będzie można w grze zwiedzić.

"Pomiędzy Duskwood i Swamp Of Sorrows znajduje się niezamieszkany region Deadwind Pass, gdzie postrzępione, groźne, granitowe iglice ukazują się nad zesztywniałymi, martwymi lasami. Jak sama nazwa wskazuje, jest to ziemia pozbawiona życia.

Ale nie zawsze taka była..."

World of Warcraft

World of Warcraft – patch 1.10

Dodał: , · Komentarzy: 2

Już niedługo Blizzard wyda patch'a 1.10 do World of Warcraft. A co w nim będzie nowego?

- Efekty Pogodowe.

Burze piaskowe, zamiecie śnieżne i rzęsiste ulewy są przewidywane w patchu 1.10. Ci, którzy uznają, że zbytnio obciąża to ich PeCety – będą mogli je wyłączyć. Możecie obejrzeć dwa filmiki przedstawiające jak wygląda w grze śnieg oraz deszcz.

- Talenty Kapłana

Grupa deweloperska ciągle ciężko pracuje nad dostosowaniem i udoskonaleniem drzewka talentów Kapłana.

- Nowe Wysoko-Poziomowe Zestawy Zbrój

Ciągle opracowywane są nowe zestawy zbrój dla tych, którzy preferują granie w małych grupach. Poprzez wykonywanie zadań można będzie ulepszać te pancerze.

Więcej informacji tutaj.

Wczytywanie...