Fallout

Nie będzie Fallouta 3 na E3 2006

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie GameSpot ukazał się artykuł, w którym mowa o nieobecności Fallouta 3 na tegorocznych targach E3. Prawdopodobnie oznacza to, iż nie zobaczymy go na sklepowych półkach przed rokiem 2007.

Jednakże do dzisiaj gracze mają tylko słowo Bethesdy na ten temat. Na E3 2005 jedynym dowodem istnienia Fallouta 3 był rzadko rozmieszczony plakat reklamujący, zaprojektowany tak, aby swoim wyglądem przypominał znak schronu przeciw-bombowego. Na pokazach E3 2006 zobaczymy nawet mniej informacji na temat gry. Potwierdzając ostatnie internetowe artykuły, rzecznik prasowy Bethesdy Softworks – Pete Hines powiedział, że na nadchodzącej imprezie gra nie będzie prezentowana w żadnej znaczącej formie.

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

LotR Online – nowa klasa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry The Lord Of The Rings Online pojawiła się nowa klasa, którą będziemy mogli kierować w grze.

Lore-master (Mistrz Wiedzy)

Rasa: Człowiek, Elf

"Rzekł nam tylko tyle, że Imladris to starodawna nazwa, którą Elfowie nadali odległej północnej dolinie, gdzie mieszka Elrond Półelf, najświatlejszy z mistrzów wiedzy."

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia "Narada u Elronda"

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Nowy Morrowind zbliża się wielkimi krokami. Wydawca gier komputerowych firma Ultima dodała właśnie do swojej oferty Obliviona. Gra jest do nabycia na razie w przedsprzedaży za cenę 179.90zł. Oferowana jest wersja kolekcjonerska po angielsku z polską instrukcją. Więcej informacji tutaj.

Guild Wars

Mistrzostwa świata w Guild Wars zakończone

Dodał: , · Komentarzy: 1

Wczoraj w nocy zostały zakończone pierwsze oficjalne Mistrzostwa świata w Guild Wars. Finały odbyły się na Tajwanie. Aktualny mistrz świata The Last Pride [EvIL] (Korea) pokonało w finałowym meczu War Machine [WM] (Korea) wynikiem 2:0. Członkowie zwycięskiej gildii podzielą się nagrodą w wysokości 50 tysięcy dolarów. Cóż pozostało nam tylko czekać na kolejne i udaną grę Europejczyków.

Wczytywanie...