Inne

Kolejny gracz nie żyje!

Dodał: , · Komentarzy: 0

ABC Asia Pacyfik podaje że 38 letni Koreańczyk umarł podczas 10 dniowego maratonu gier. Jest to już 3 ofiara w Azji która ginie z powodu zbyt długiego czasu spędzonego za sterami komputera. Cóż nie wiadomo od czego to zależy może po prostu Azjaci są mało wytrzymali, a może to kiedyś dojdzie także do Europy. Nigdy nic nie wiadomo dlatego na wszelki wypadek starajmy się siedzieć mniej przed monitorem :]

Dungeons & Dragons Online

Concept arty z D&D Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeons & Dragons Onilne zostały dodane różne concept arty. Przedstawiają one elementy zbroi, różne obszary miast i inne. Znajdziecie je pod tym adresem.

Do tego dołączyło też osiem screenshotów, które możecie znaleźć tutaj.


Babciu, dlaczego masz takie wielkie zęby?
Wiedźmin

Świąteczny newsletter Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawiła się informacja iż już niebawem do wszystkich subskrybentów ich newslettera zostanie rozesłane jego świąteczne wydanie, w którym znajdzie się parę niespodzianek (w tym i specjalny konkurs). Dlatego już teraz zachęcają wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zapisania się. Odpowiedni do tego formularz znajdziecie tutaj.

Game Exe

2 Lata istnienia!

Dodał: , · Komentarzy: 4

Tak to już dwa lata odkąd po raz pierwszy w sieci zaistniał wtedy jeszcze mały serwis o Neverwinter Nights. Od tego czasu niesamowicie dużo się zmieniło. Po 9 miesiącach od powstania strona przekształciła się w Królestwo cRPG, a z kolej po 6 miesiącach w fuzji z inną stroną powstało to co teraz widzicie – Game Exe. Strona, jak z resztą wszystko w życiu, miała swoje wzloty i upadki. Część wynikało z podjętych decyzji, które niestety okazały się błędne, ale jak to się mówi człowiek uczy się całe życie i na własnych błędach. Na samym początku na stronie było raptem 14 artykułów, teraz ta liczba jest o wiele większa (a co najważniejsze – ciągle rośnie). Od początku istnienia również kilka razy zmieniał się wygląd strony. Ten który możecie tutaj oglądać jest już dziewiątym! A tym czasem zobaczymy co przyniesie nam kolejny rok...

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – screeny c.d.

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeszcze przedwczoraj na necie pojawiło się 16 screenów do Age of Conan – Hyborian Adventures, a dzisiaj serwis IGN opublikował kolejne 26!


Może jakbym zaryczał to ktoś by się mnie przestraszył...

Wszystkie razem możecie obejrzeć tutaj.

Wczytywanie...