Game Exe

Święta!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Z okazji Świąt, w imieniu całej redakcji Game Exe składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, miłego i wesołego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia, udanego sylwestra i aby kolejny rok przyniósł same dobre rzeczy.

Inne

Gauntlet: Seven Sorrows

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis IGN zamieścił na swojej stronie filmik dotyczący nadchodzącej gry Gauntlet: Seven Sorrows. Możecie go zobaczyć łącznie z poprzednimi filmikami tutaj. Trzeba przyznać, że prezentuje się to całkiem ładnie.

Sacred

Nowy dział

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach GameExe zagościł nowy dział poświęcony grze Sacred. Jest obecnie dość skromny, ale obiecujemy, że będziemy go powiększać. Link do działu jak zwykle w menu na prawo od tego newsa :) Dla leniuchów: Sacred.

World of Warcraft

World of Warcraft – film z pola bitwy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard zamieścił nowy filmowy zwiastun na swojej stronie. Przedstawia on wygląd walki na Arathi Basin – jednym z Pól Bitew. Firma wprowadziła film, aby skłonić wszystkich graczy do udziału w tych potyczkach. Mimo iż od wprowadzenia tej funkcji minęło ponad pół roku, czasami ciężko znaleźć chętnych graczy do udziału w walkach. Owy filmik znajduję się tutaj. Naprawdę warto!

World of Warcraft

5 milionów WoW – maniaków!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tak jest. Liczba subskrybentów (cokolwiek by to nie znaczyło) przekroczyła 5 milionów. Po moich drobnych wyliczeniach wychodzi na to, że na dzień dzisiejszy średnio na 77 tys. osób przypada jeden gracz WoW'a. Nie ma co, jak na rok od wydania gry, można śmiało powiedzieć, że jest to ogromny sukces Blizzard'a.

Neverwinter Nights 2

Serwisowi NWN Vault udało się dostać do siedziby Obsidianu i wyciągnąć od twórców Neverwinter Nights 2 kilka ciekawych informacji o tej grze. Wspomniany artykuł znajduję się tutaj. Jest to część pierwsza i drugiej części możemy oczekiwać już w środę. Pokazano też kilka, co prawda widzianych już, ale lepszych jakościowo screenów. Oto one:

Wczytywanie...