World of Warcraft

Do sklepów w USA, trafiła dziś gra planszowa "World of Warcraft". Można ją nabyć za magiczną cenę 79.95$. W samej grze wziąć udział może od 2 do 6 osób. Zaliczenie jednego scenariusza wyliczono na 9 godzin zabawy. W pudełku prócz samej planszy do gry, znajduję się ponad tysiąc elementów (figurki, karty, żetony). Sami oceńcie czy warto...

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą CD-Projekt Red zaprezentował nam tapetę, która miała pojawić się tydzień temu w materiale tygodnia. Obrazek przedstawia jedną z przygranicznych twierdz broniących granic Temerii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobrania! Miniaturka z odnośnikami jak zwykle na dole newsa.

World of Warcraft

Świąteczne przygotowania w Azeroth

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji świąt Bożego Narodzenia graczy w świecie World of Warcraft czeka wiele niespodzianek. Już 15 grudnia otoczenie wokół nich zmieni się nie do poznania, a wszystkich ogarnie duch tegorocznych świąt.

Wszystkie duże miasta zostaną odpowiednio udekorowane. Dzięki goblinom bohaterowie będą mogli się zaopatrzyć m.in. w słodycze czy przepisy na pierniczki. Natomiast ci, którzy urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą znajdą tu i ówdzie prezenty. Także w tawernach rozpocznie się świętowanie.

Na tą okazje Blizzard przygotował także, dwa specjalne zadania. Pierwsze z nich to powtórka z zeszłego roku :P Drugie natomiast (nowe!) polega na znalezieniu zaginionego renifera.

W planach jest jeszcze zamienienia posiadanego wierzchowca na renifera i strój bałwana (po wypełnieniu specjalnego questa).

Afterfall

Burżuazja – zmiana nazwy?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalne ogłoszenie dyrektora projektu "kolosa":

Od kilku tygodni (tak naprawdę to miesięcy w sumie) myślimy nad nową nazwą projektu. Musimy skończyć z śmieszna nazwą "Burżuazja", dla której i tak sporo ludzi ma już sentyment. Zdecydowałem byście nam pomogli. Ta ankieta jest bardzo ważna, w sumie najważniejszy wątek na tym forum, wiec prosiłbym byście dali wszystkim linki by mogli się wypowiedzieć (nawet ludzie nie znający projektu).

Propozycje nazw, a także swoje własne pomysły wpisywać można tutaj.

Wczytywanie...