Gothic 3

Gothic III w 3SAT

Dodał: , · Komentarzy: 3

Kilka dni temu niemiecka telewizja 3SAT wyemitowała krótki filmik o obecnych poczynaniach w tworzeniu Gothic III. Oczywiście znalazło się kilku zapaleńcow, którzy nagrali owe dzieło i "wrzuciło" do sieci. Owy film w taki właśnie sposób znalazł sie na stronie World of Gothic. Zapraszamy do ściągania i opisywania swoich wrażeń na naszym forum.

Inne

Nietypowy konkurs Blizzard'a

Dodał: , · Komentarzy: 1

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Blizzard ogłasza konkurs na najciekawsze... ciasto. Owe ciacho musi nawiązywać formą do świata Diablo, Warcrafta lub Starcrafta. Po upichceniu ciasta należy zrobić jego zdjęcie i wysłać za pomocą formularza, który znajduję się tutaj.

Za najciekawsze wypieki przewidziane są nagrody w postaci konsol Nintendo DS oraz gry The Lost Vikings (Game Boy Advance).

Fotki można nadsyłać do 25 grudnia.

World of Warcraft

WoW – migracji postaci część 7

Dodał: , · Komentarzy: 1

Blizzard ogłosił kolejną migrację postaci – już 7. Tym razem można będzie się przenieść z takich serwerów.

  • Bloodscalp -> Trollbane
  • Burning Blade -> Trollbane
  • Daggerspine -> Mazrigos
  • Stormreaver -> Mazrigos

Te przenosiny będą trwały od 05.12.05 do 09.12.05 w godzinach od 03:00 do 15:00. Odpowiednią stronę do przenosin znajdziecie tu. Trollbane i Mazrigos to nowe serwery.

World of Warcraft

Świąteczny rabat od Blizzarda.

Dodał: , · Komentarzy: 4

Trudno uwierzyć, że to już minął rok od kiedy Blizz wydał World of Warcraft. W podzięce za lojalność przygotował dla graczy bardzo ciekawą świąteczną ofertę. Jak pisze CD Projekt: W jej ramach mogą oni kupić kolejny egzemplarz gry o 80 PLN taniej – wystarczy, że prześlą do producenta dowód zakupu wraz z wypełnionym kuponem rabatowym i numerem konta, by mogli liczyć na zwrot tej sumy. Do graczy World of Warcraft, którzy mieli aktywne konta 23 listopada, wysłane zostały stosowne e-maile informacyjne. Każdemu z nich przysługuje jeden kupon rabatowy, po wydrukowaniu i przesłaniu którego do siedziby firmy we Francji liczyć można na zwrot 80 PLN. Wystarczy załączyć dowód zakupu i dane konta bankowego. Bardziej szczegółowe instrukcje znajdziecie w samej wiadomości. W ramach oferty rabat otrzymać można na kopie World of Warcraft zakupione pomiędzy 23 listopada a 15 lutego przyszłego roku (ważna jest odpowiednia data na rachunku). Czuć już atmosferę świąt, nieprawdaż?

Także drugi egzemplarz WoW można dostać już po 60 PLN! Na pewno kolega/koleżanka ucieszyliby się z takiego prezentu ;]

World of Warcraft

Rekompensata dla części graczy w WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gracze 20 anglojęzycznych serwerów europejskich, dostali od Blizzard'a rekompensatę, w postaci jednego darmowego dnia w World of Warcraft. Powodem tej nie pohamowanej szczerości Blizz'a jest zadość uczynienie za środową przerwę konserwacyjną, podczas której pojawiały się trudności z dostaniem się na te realmy i trwało to dłużej niż spodziewano.

Wiedźmin

Wiedźmin – zły materiał tygodnia...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie głównej gry Wiedźmin ukazała się pewna informacja. Mianowicie zespół CD Projekt RED podał, że w ostatni czwartek ukazał się niewłaściwy materiał tygodnia. Jak pewnie większość pamięta była to tapeta. Jak informują twórcy Wiedźmina przez omyłkę wrzucona została na stronę zła grafika – wstępny concept na ich wewnętrzne, firmowe koszulki. Grafika nie zostanie wykasowana tylko przeniesiona do działu z pracami fanów, natomiast prawdziwa tapeta ukaże się w najbliższy czwartek. CD Projekt RED przeprasza za całe zamieszanie. Nie ma co ich winić – w końcu każdemu zdarzają się błędy... Oby tylko się nie zdarzały podczas prac nad Wiedźminem.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Trailer z Age of Conan

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis MMORPG.com dostał w swoje ręce nowy filmik prezentujący obszar Tortage Temple w niedługo mającej wyjść grze Funcomu – Age of Conan: Hyborian Adventure. O trailerze można poczytać tutaj, natomiast link do strony skąd można go ściągnąć znajdziecie tu (51 MB).

Inne

Trailer z Gauntlet: Seven Sorrows

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie WorthPlaying ukazał się kolejny trailer odnośnie mającego niedługo wyjść aRPG – Gauntlet: Seven Sorrows. Grę przygotowuje firma Midway. Trailer jest kolejnym odcinkiem filmu ukazującym założenia gry. Można go obejrzeć łącznie z poprzednimi trailerami tutaj.

Wczytywanie...