Gothic 3

PC Game Convention 2005 ujawnia wszystkim graczom coraz więcej informacji i pokazuje wiele nowych materiałów. W sieci pojawiły się 3 prezentacje filmowe, przedstawiające Gothic III nieco szerzej. Pokazują one wersje pre-alpha gry. Widać niedociągnięcia więc nie można się na nich w pełni opierać, ale fani Gothica na pewno będą chcieli je zobaczyć.

Książki fantastyczne

Nowy dział

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawił się nowy dział, a mianowicie Książki Fantasy, będą się w nim pojawiać recenzje różnych książek, jak na razie znajduje się tam recenzja Koloru Magii Terrego Pratchetta autorstwa Rincewinda. Również dziś dodałem artykuł o Magii i Walce w Oblivionie autorstwa Jakóba.

Fable: Zapomniane Opowieści

Microsoft Games Studios poinformowało, że pecetowa wersja znanego konsolowego RPG, Fable, trafiła już do tłoczni. The Lost Chapters, bo taki tytuł będzie nosić komputerowa wersja, jest znacznie rozszerzona w stosunku do pierwowzoru. Może to być ciekawe preludium dla nadchodzących kontynuacji sag – gigantów: The Elder Scrolls i Gothic.

Gra ma się pojawić w sklepach 20 września.

Game Exe

Powrót!!!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Witam, po długiej przerwie naszych stałych bywalców jak i nowe osoby które trafiły tu po raz pierwszy niejako przez przypadek. Każdemu należą się słowa wyjaśnienia odpowiadające na pytanie co działo się z portalem ostatnimi dniami? Zapewne to co spowodowało nasze tajemnicze zniknięcie nie jest obce żadnej osobie, która śledziła nasze losy bliżej. Akcja protestacyjna pod przywództwem Ekhteliona przyniosła wymierne rezultaty, nawet ja, który to nie zdawałem sobie sprawy ze szkodliwości poprzedniego właściciela serwera w końcu dostrzegłem ją. Dalsza cześć tej historyjki potoczyła się już znacznie szybciej, chodź oczywiście mamy nadzieje, że ktoś zauważył nasza nieobecność. Poszukiwania nowego serwera trwały trochę, w końcu znaleźliśmy przyjazną ofertę za rozsądne pieniądze (Wielkie podziękowania dla Hawkwooda). Jaki nowy serwer jest, o tym w najbliższym czasie przekonacie się na własnej skórze korzystając z Game Exe. Zapewniam wszystkich, taka sytuacja więcej się nie powtórzy, wiec nie macie się czego obawiać. Nadeszła pora na duże zmiany, w najbliższym czasie przesiądziemy się na wygodna domenę gexe.pl, ponadto nareszcie mamy możliwość zbudowania pokaźnego downloadu dzięki pokaźnej pojemności nowego serwera. Również w najbliższym czasie szata graficzna ulegnie całkowitej zmianie. Dzięki waszym sugestiom zreformujemy regulamin. Czekamy na dalsze opinie z waszej strony zarówno w tej jak i w innych sprawach. Warto by również wspomnieć o nowych osobach, które trafią do redakcji niebawem. Przyjmijcie ich ciepło.

Wczytywanie...