walizka
Gothic 3

Oficjalne wymagania G III

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie JoWood zostały ukazane oficjalne wymagania Gothic 3. Miejmy nadzieję, że twórcy gry, zoptymalizują kod gry, inaczej nikt w grę nie pogra. Wymogi prezentują się następująco:

Minimalne
 • 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
 • 1024 MB Ram
 • Karta graficzna 64 MB
 • Windows 2000, ME, XP, Vista
 • DVD-Rom
 • Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0

Zalecane
 • 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
 • 1024 MB Ram (Dual-Channel)
 • Karta graficzna 128 MB
 • Windows 2000, ME, XP, Vista
 • DVD-Rom
 • Karta kontabilna z DirectX 9.0c
Gothic 3

Corvux Corax w Gothic 3

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jak donosi sekcja News serwisu JoWood – w grze Gothic III pojawi się niemiecka grupa muzyków Corvus Corax, znana z wykonywania muzyki średniowiecznej. Nie podano jeszcze informacji o tym, na czym dokładnie będzie polegać obecność zespołu (prawdopodobnie będzie to możliwość przywołania muzyków z konsoli kodów na takiej zasadzie, na jakiej można było umieścić w Gothic czy Gothic II: Noc Kruka członków zespołu In Extremo; jednakowoż nic takiego póki co nie potwierdzono).

Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi

Arcanum – Nowy dział

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dziś pojawił się na stronie dział mojego autorstwa mianowicie Arcanum, zawiera on: Opis Wszystkich Ras, Opisy czarów, opisy schematów technologicznych, tabele poziomów magicznych itp. życzę miłej lektury.

World of Warcraft

Na oficjalnej stronie internetowej gry World of WarCraft opublikowana została obszerna lista porad i wskazówek dla graczy zainteresowanych uczestnictwem w bitwach rozgrywanych na terenach Doliny Aterac – największego z pól bitewnych dostępnych w grze.

Lista zawiera porady dotyczące zarówno początkowych etapów zabawy (uzupełnianie zapasów, zbieranie zadań, formowanie grupy), etapów późniejszych (ataki/obrona wież, przejmowanie/obrona cmentarzy, kawaleria, jednostki specjalne itp.), a także ogólne wskazówki dla przedstawicieli poszczególnych klas odnośnie ich roli i sugerowanego zachowanie podczas bitw. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.

Dungeon Siege II

Dobry start Dungeon Siege II!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dungeon Siege II spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem na amerykańskim rynku o czym najlepiej świadczy fakt, iż średnia ocen gry kształtuje się na poziomie 80% (wg serwisu GameRankings.com), a w pierwszym tygodniu swojej obecności na rynku Dungeon Siege II uplasowało się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier na komputery PC!

Wiedźmin

Drugi tydzień z Wiedźminem trwa!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina – gry CDProjektu, trwa właśnie drugi tydzień z Wiedźminem. Udostępnionych zostało dużo więcej nowych screenów, wywiady oraz 3 filmiki przedstawiające możliwości wyboru w fabule, system walki i engine graficzny. Wszystko na stronie.

Mage Knight: Apocalypse

Mage Knight: Apocalypse – nowe informacje

Dodał: , · Komentarzy: 0

O Mage Knight: Apocalypse było głośno w maju. Gra ta jest kolejnym kamykiem w lawinie gier Action – RPG, którą producenci szykują nam w przyszłym roku. Niedawno doczekała się premiery swojej strony internetowej. Aczkolwiek poprawniej byłoby mówić o stronie – teaserze (witryna reklamowa), gdyż serwis ten na razie jest nastawiony nie tyle na przekazywanie informacji, co na robienie dużego wrażenia na potencjalnym odbiorcy, ze względu na swą efektowność. Samych materiałów tam raczej nie znajdziemy – zamieszczono tam jedynie krótką informację o grze, screenshoty oraz trailer.

Natomiast w sobotę na serwisie ToTheGame pojawiło się sporo nowych screenshotów z Mage Knight: Apocalypse. Obrazki przedstawiają to, czego można się spodziewać po grze konsolowego potentata – piękną, nieco jRPGową grafikę, która prawdopodobnie będzie, niestety, główną zaletą produktu. Jak mówi ostatnie zdanie zwiastuna "Apokalipsy":"Your fight to save the world begins this spring". Niezbyt optymistycznie (pod względem jakości fabularnej i merytorycznej MK:A) to brzmi, ale poczekajmy jeszcze na więcej informacji.

World of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment poinformował, że już ponad jeden milion amerykańskich graczy regularnie opłaca abonament World of WarCraft, co daje wynik ponad czterech milionów abonentów na całym świecie!

"To wielka satysfakcja widzieć tak wielu nowych i powracających graczy codziennie logujących się do świata World of WarCraft" oznajmił z tej okazji Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel firmy Blizzard Entertainment. "Dzięki wsparciu ze strony naszych partnerów handlowych, World of WarCraft osiągnął ponad milion aktywnych graczy na długo przed swoją listopadową rocznicą."

Nie bez znaczenia dla ogromnego sukcesu World of WarCraft jest ciągłe wsparcie ze strony twórców gry. Regularnie udostępniane uaktualnienia, m.in. usprawniające rozgrywkę oraz zawierające nowe elementy świata gry, pozwalają grze ewoluować, czyniąc ją bardziej atrakcyjną zarówno dla aktywnych jak i nowych graczy.

Od chwili wydania na terenie Ameryki Północnej, World of WarCraft zadebiutował również w Australii, Nowej Zelandii, Europie oraz niedawno, 7 czerwca 2005, w Chinach, gdzie w ciągu jednego miesiąca znalazł 1.5 miliona subskrybentów, oraz Singapurze. Przed końcem tego roku gra swoją premierę będzie mieć również na Tajwanie.

Wczytywanie...