Dungeon Siege II

Demo Dungeon Siege 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis GamersHell od jakieś czasu hostuje demo Dungeon Siege'a 2. Jest to ostatnia możliwość przetestowania tego produktu przed premierą polskie wersji językowej. Niestety jest jedno 'ale' demo zajmuje 'jedyne' 1.4gb. Jeżeli mimo to ciągle jesteście zainteresowani to kliknijcie tutaj.

Inne

Michael Dashow opuścił szeregi Blizzarda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niezwykle utalentowany i doświadczony artysta, posiadający siedmioletni (1998-2005) staż pracy w szeregach studia Blizzard Entertainment zrezygnował z piastowanego stanowiska... Stało się to przy okazji przenosin Blizzard North do głównej siedziby producenta w Irvine w Kalifornii.

Wielu z Was zapewne w ogóle nie kojarzy tej persony z produktami firmy... Uwierzcie, że efekty jego pracy oglądaliście niemalże na każdym kroku grania w Diablo II czy Diablo II: Lord of Destruction. Największy wpływ włożył w stworzenie postaci walecznego Barbarzyńcy oraz tajemniczej, aczkolwiek uroczej Czarodziejki. Czyli dwóch, spośród pięciu postaci z klasycznej wersji Diablo II. Powołał je do życia od przygotowania projektu, poprzez etap modelingu, teksturowania, animacji i innych efektów wizualnych. Myślę, że wielu fanów zgodzi się ze stwierdzeniem, że wykonał kawał profesjonalnej pracy!

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

SpellForce 2: Shadow Wars – nowe screeny!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszystkich fanów gry SpellForce 2: Shadow Wars, kontynuacji niezwykle udanego połączenia strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG, zapraszamy pod ten adres, gdzie dostępnych jest trzynaście najnowszych screenów z gry. Trzeba przyznać, iż niektóre obrazki prezentują się imponująco...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion – nowości

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie The Elder Scrolls pojawiły się dwa nowe screenshoty z wersji na Xbox oraz nowa tapeta. Dodatkowo na oficjalnym forum została dodana druga część wywiadu "Fan Interview". Należy dodać że wywiad jest dość ciekawy ze względu na to, że (jak sama nazwa wskazuje) pytania pracownikom Bethesdy zadają fani. Zapraszamy do lektury.

Konwenty

Kolejny fantastyczny konwent

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zachcon, czyli Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki odbędzie się w Toruniu w dniach 30.09-2.10.2005. Zaplanowanych jest sporo planszówek, spotkań z autorami i wydawnictwami, prelekcje i konkursy. Więcej informacji znajdziecie na stronie, zapraszamy!

World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW – dodatek już jesienią?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard, ustami swego producenta, Shane'a Dabiri, potwierdził, że trwają pracę nad pełnoprawnym dodatkiem do World of Warcraft. Niestety żadne szczegóły nie zostały ujawnione. Niemniej spodziewać się po nim zapewnie można oblężeń przy użyciu ciężkiego sprzętu, zwiększenia limitu doświadczenia, klas heroicznych i innych. Sam dodatek zaś, zdaniem niektórych, pojawić się ma dokładnie w rocznicę premiery WoW – w listopadzie.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Polskie The Bard's Tale

Dodał: , · Komentarzy: 0

24 sierpnia w sklepach pojawiła się polska wersja gry The Bard's Tale – Opowieści Barda. I w tym miejscu należą się ogromne brawa dla dystrybutora, którym jest Cenega, bowiem spolszczenie zostało wykonane po mistrzowsku. I nie jest to modna ostatnimi czasy w grach "wersja kinowa", a pełny przekład wersji mówionych i śpiewanych. Wystarczy tylko powiedzieć, że swoich głosów użyczyli Borys Szyc czy znany już z wielu innych cRPG'ów Piotr Fronczewski. Poniżej próbka możliwości czyli kilka kwestii mówionych i wyśmienita piosenka Leszka Solarskiego – Browarsong. Musicie tego posłuchać!

Gothic 3

Gothic III – wrażenia z GC 2005

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na jednej z największych stron o grach z serii Gothic, WorldOfGothic, ukazał się artykuł a właściwie raport z tego co zostało zaprezentowane przez Pirahna Bytes na Games Convention 2005. W artykule zawarty jest też krótki wywiad z Kaiem Rosenkranzem (KaiRo), kilka zdjęć z GC oraz 3 nowe screenshoty z samej gry. W rozwinięciu krótki wstęp po polsku oraz link do artykułu.

Wczytywanie...