Zmiennoskóra - Jane Yellowrock #1

Zmiennoskóra
Ocena użytkowników
8.5 Średnia z 3 ocen
Twoja ocena

Bestia. Przebiegła, silna, niebezpieczna. I dziewczyna o bursztynowych oczach. Złączone w jedno. Na śmierć i życie. Na zawsze.

Kiedy wampir wyrywa się spod kontroli, kiedy ludzie stają się łowną zwierzyną i szybkim posiłkiem, trzeba wezwać profesjonalnego zabójcę. Jane Yellowrock wyśledzi każdego. I zabije każdego, kto na to zasługuje. Bo Bestia ma jeden cel – polowanie. No, z małym wyjątkiem, kiedy chodzi o kociaki.

W świecie gdzie wampiry i wiedźmy są zwykłymi członkami społeczeństwa, umiejętności Jane Yellowrock budzą strach. Czuje się go nawet w pytaniu, jakiego pod żadnym pozorem nie można zadać:

Czym jesteś?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Pierwszy raz spotkałem się z tak pokręconym opisem, jak przy "Zmiennoskórej". Nie powiem, aby jego autor zasługiwał na pochwałę, bo niektóre fragmenty wydają się być wyjęte z kontekstu. Ostatecznie sięgnąłem po tę książkę z racji faktu, iż jest zaliczana do dark fantasy, które bardzo cenię. Jane Yellowrock trudni się zabijaniem konkretnych wampirów – odszczepieńców. Różnica między nimi a zwykłymi krwiopijcami polega na tym, że ci drudzy potrafią powstrzymać się przed zabijaniem i... czytaj dalej...

Wczytywanie...