Zemsta hrabiego Skarbka

Zemsta hrabiego Skarbka
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Mówi się, że zemsta może zaczekać. To nieprawda. Zemsta musi zaczekać, gdyż trzeba się do niej dobrze przygotować, aby móc działać z zaskoczenia i stosując podstępy. Ile niesprawiedliwości musiał wycierpieć przez długie lata hrabia Skarbek, by w końcu zdecydować się zacisnąć jedyną dłoń w pięść zemsty?

Akcja „Zemsty hrabiego Skarbka” toczy się w kręgach artystycznych Paryża w czasach Wiktora Hugo. Długo skrywana afera wybucha nagle z całą mocą: tajemniczy polski hrabia Mieszko Skarbek wydaje się mieć przytłaczające dowody przeciw słynnemu marszandowi, Danielowi Northbrookowi. Rzekomo posiada on wszystkie dzieła młodego i uznanego za wybitnego, ale przedwcześnie zmarłego malarza, Louis Paulusa. Polski hrabia Skarbek postanawia ostatecznie pogrążyć trzech paryskich bogaczy, którzy przed laty go zniszczyli. Jednak sprawa okazuje się nie tak prosta.

Album mistrza komiksu Grzegorza Rosińskiego został uzupełniony o szkice erotyczne.

Komiks tylko dla dorosłych.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Wznowienie "Zemsty hrabiego Skarbka" zaskakuje. Wydanie sprzed kilkunastu lat było niekompletne, jak się okazuje. Co więcej, to obecne nadal takim – do pewnego stopnia – pozostało. W obu wypadkach decyzję podjął Grzegorz Rosiński. Zmiana może zawęzić grono odbiorców. A może… niekoniecznie? Intryga nie uległa modyfikacji. Tajemnicza persona – tytułowy hrabia, jak się można domyślać – przyjeżdża w 1843 roku do Paryża i knuje na zimno perfidną zemstę. Ma powody. Prowokuje proces, który z... czytaj dalej...

Wczytywanie...